Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mivel lehetne feldobni a...

Mivel lehetne feldobni a szilvesztert, hogy eltérjen a mindennapoktól, különleges legyen? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel együtt élünk. Most lesz az első olyan szilveszter, amikor nem megyünk el barátokkal szórakozni (élő zenés, zárt körű szilvesztereken voltunk eddig, tehát nem diszkóban). Idén azonban nincs erre anyagi keret, úgyhogy ezt a részvételt most kihagyjuk. A szexuális életünk rendszeres, így az ilyen ötleteket ha lehetséges, mellőzzétek! Tudom, hogy mindenkinek mást jelent a különleges szó, de mégis azt szeretném, hogyha jó lenne így is a szilveszterünk. Csak normális, nem kötekedős válaszokat várok! Köszönöm!
2011. dec. 9. 18:24
 1/6 whitenigga válasza:
100%

Mindenütt jó, de legolcsóbb otthon! :D


Így tehát ötletszerűen felsorolok néhány tevékenységet, melyet hajlékotokban jöhet létre családi banzáj, vagy a baráti körötökből limitált mennyiségű személy invitálása során.


1. Kertben történő pirítás, forralt borozás (a napi ajánlott bevitel naponta változik, dec 31.-én tetőzik ez az adat) :D


2. Vacsoracsata I. felvonás (azaz meghívtok egy/több számotokra kedves párt magatokhoz egy vacsira, melyre a beugró egy 0,75-ös Johnny Walker; majd helyet foglaltok az asztalnál étkezés céljából, egy asztalra irányuló kamera extraként mehet.) - következő szilveszterre ugye ennek az inverzét be lehet tervezni.


3. Pókerverseny (vagy sakk, boksz, akármi) + a fent említett tevékenységek tetszőleges sorrendben végrehajtott kombinációja.


Remélem nem olyan eseményeket soroltam fel, amit az erről tartott néhány perces ötletbörze alkalmával első körben kizártatok. :D

2011. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem válasszatok ki 1 témát és az egész szilvesztert az alapján építsétek fel.. akár a 80-s évek vagy vlmi hasonló, öltözetek fel úgy, szerezzetek be pár korabeli tárgyat stb. Remélem tudtam segíteni
2011. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egy két párt tényleg meghívhatnánok magatokhoz, hogy még romantikusabb legyen a felállás:) Akkor picit feltudnátok dobni a hangulat..elmentek tűzijátékozni a közeli parkba..zene mellett vacsora, iszogatás, kártya játék(römi,ken-kupé,kamu) Mi tavaly otthon voltunk, apa az új barátnőjével, én és még keresztanyám..ken-kupéztunk vagy 2órát, annyit nevettünk:)
2011. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha ketten akkor egy romantikus vacsora, pezsgő, gyertyák, alkalomhoz illően felöltözni, kicsinosítod magad, ahogy a párod ritkán lát..:) Tényleg nehéz kérdés..
2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Juj és ami költségmentes, ha elmentek éjfélre a felvonulási térre, mindig van koncert, és a hangulat is megfelelő:) De ha nem budapesten laktok, akkor csak a közeli nyílt szórakoztatásra leruccantok:) Hazafelé meg lehet már nagyon jó kedvetek lesz:)
2011. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na mivolt?:)
2012. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!