Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Barátnőm átjön szilveszterezni...

Barátnőm átjön szilveszterezni, ez olyan 'csajos szilveszter' lesz. Milyen 'programokat' ajánlatok, amivel jól elszórakozhatunk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Zene,ital.
2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sminkelés, körömfestés, nyomtassátok ki a fiúismerőseitek képét, és pingáljátok ki, süssetek sütit, rajzoljátok le egymást portrén. :)
2011. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez lesz..úgy volt, hogy kb 5-6-an elleszünk, a végén lehet csak ketten.

Activity, zene, pia, meg készülődünk és így elmegyünk valahova:vagy szabadtéri koncertre vagy valami szórakozóhelyre, de ott tuti nagyon sokan lesznek.

Szerintem ti is menjetek el valahova majd:)

Ha otthon maradtok akkor meg egyetek-igyatok, nézzetek egy filmet, vagy hívjatok el esetleg pár emberkét magatokhoz.

Jó csajos bulit akkor nektek is és BUÉK:))

2011. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Hívjatok meg engem is:D Majd kitalálunk valamit:D
2011. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát ketten nem nagyon lehet 'programot' szervezni. Ha több csajt hívsz át akkor már lehet vmit kezdeni. Am meg amit általában szoktatok együtt csinálni
2011. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
táncoljatok
2011. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi ilyet tavaly csináltunk a barátnőmmel és nagyon nagyon jó volt és emlékezetes :) ittunk, beszélgettünk, táncoltunk és nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom.
2011. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!