Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Pyroshop? Többi lent.

Pyroshop? Többi lent.

Figyelt kérdés
A pyroshop ( [link] ) megbízható oldal valaki rendelt már onnan??? ha igen mennyi időn belül jött meg? és elérte a várt hatást?

2016. okt. 24. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
petárdát akarok rendelni...
2016. okt. 24. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez erőssen felejtősnek néz ki!


Hazai legális pyroshop nem lehet mivel nálunk a petárda illegális,ez egy nagy kamuoldal lesz.Ránézésre teljesen megbízhatatlan,egy összedobott facebook oldal még rendes weblapja sincsen.Még egy normális céginfó sincs,én ikább keresnék egy nagyobb pyroshoppot ahol van PayPal és nemzetközi szállítás.Ha külföldi rendelésről van szó ott csak olyan helyre mennék ahol PayPalt feltüntet az oldal.Ilyen oldalról én semmit nem vennék,de ha külföld akkor utalj a bankszámládról majd küldjük közismert oldalaknál is utójára hagynám.Azért így csinálnám mert amíg ő nem bizonyítja papírokkal hogy teljesítette a rendelést addig a pénzt sem kapja meg.Ha meg nem teljesíti a rendelést 30nap múlva visszakerül a pénz a PayPal számládra.

2016. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igazi már rendeltem innen.
2016. nov. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vyrob ***** válasza:
Az oldal igazi megbizható és megkapod az árut :)
2016. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!