Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mit választanátok a helyemb...

Ti mit választanátok a helyemben Szilveszterezésre? 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hát igen eléggé érdekes egy kérdés, de eléggé elkéstem a szilveszterrel és csak most kaptam fel a fejem, hogy el kéne menni valahova. Körbekérdezgettem haveroknál, de nagyon sok helyen vagy holtrészegre isszák magukat vagy utazgatnak ide-oda, és ahhoz nekem incs kedvem. Összekeresgéltem mindent és csak ezezk vanna:

1. Retro-buli '80-as-'90-es zenékkel és tele öregebbekkel és tök uncsi.

2. A szomszédos város főtere, ahol sok minden nincs csak 1-2 koncert meg -10 fok.

3. Egyik haveri társaság, ahol elmegyünk inni, aztán a főtérre, újra vissza inni, aztán a házukhoz és megint inni.

4.Még egy haveri társaság, ahol bemegyünk Budapestre (kb 30 km) házibuliba aztán onnan megint egy másik kerületbe, aztán vissza ide, és ezek után még vissza az első helyre éjszakázni és hányásig inni magunkat.

5. Itthon unatkozni.



2016. dec. 31. 15:19
 1/3 anonim válasza:
nekem a 3. tetszik a legjobban személy szerint
2016. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hármas elég ígéretesnek tűnik, szóval azt.
2016. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a detoxban ébred....az a menő...
2016. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!