Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki várja a 2018-as évet?

Ki várja a 2018-as évet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Még azt sem tudni, 2017 mit tartogat a számunkra! Felesleges még a jövő évet várni, én a mában élek.
2017. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki az a perverz, aki hosszú távra tervez?
2017. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én várom. Jobban szeretem a páros számokat. Bár a 16-os év szar volt. Mondjuk bármit hoz eme év csak jo lehet
2017. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: melyik év nem volt szar? Miért? 16 miért volt szar?
2017. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:
én nem.viszont 2016-ot várom,remélem eljön egyszer.
2017. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Magyarországon nem érzem, hogy tervezni lehetne a jövőt fiatalként. Semmi kilátás nincs előttem, amit ne túrtak volna már fel olyan szinten, hogy csődbe ment a tervem. Kezdve a gyerek vállalás és lakás vásárlás őrültségeitől az otthoni munkahelyen át a magyar szabványokon át.


Ezeket sokkal könnyebb külföldön megszerzni, MERT kiszámíthatóbb, tervezhetőbb.

2017. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Utolso, kint aztan valoban konnyebb....egyik honapban meg pincerno vagy egy barban, aztan lehet kiraknak (kulfoldon a munkaltatonak mindig csak egy utolso senki leszel, hacsak nem sztarorvoskent mesz ki egy klinikara) es mehetsz szobalanynak egy motelba.

Ha gyereked lesz, par honap utan mehetsz vissza (ha visszavessnek), de pokol draga a babysitter vagy a nursery.

Anglianan az eu helyzetet meg hadd ne emlitsem.


Mindenki azt hiszi kulfoldon kolbaszbol lesz a kerites, de ako itthon nem tud elerni semmi hasznalhatot, az kint is max felszolgalo lehet, 12 oraban, barmikor lirakhato kis betelepultkent, megbecsulest ne varj.


Lakasok dragak es onnan is barmikor kitehet el, nem biztos hogy szerzodest fognak irni veled, pont azert mert bizonytalan helyzetu kulfoldikent tartanak szamon.

2017. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azok a külföldi referenciák, amiket én látok nem ezt mutatják. Pont az ellenkezőjét. Azt, h kemény munkát megbecsülik. 5eve menet ki kislány UK-be. Pincérként kezdte. Most ő viszi a helyet.


Biztonsági őr haverom, lakossági épületeket őriz. Havonta külföldi utakra megy szórakozni, pihenni. Első évében szenvedett, de megmutatta, megbízható és érdemes.


Burkoló haverom 5 év alatt felhúzott egy háztól Sweden országban.


Orvos haver 6000 eurót kap németben.


Szerver parkban 5800 at évfolyamtársam.


Nincs kolbász a kerítés helyén és nem is segélyből élnek. Itthon nem kaptak ennyit és töredékét nem tudták félrerakni. Közhelyek helyett ezek tények.

2017. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom mindegy milyen év jön, milyen év van. Egy nap az csak egy nap marad, a hónapok pedig ugyanúgy hónapok.

Nagyrészt tőlünk függ mennyire lesz változatos, jó.


Részemről csak annyi, szeretném elindítani webboltomat. ^^


24/N

2017. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na,milyen volt 2017?
2018. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!