Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes egyedül szilveszterezni menni?

Figyelt kérdés
19f vagyok és csak egyedül tudnék menni Budapesten. Szerintetek érdemes vagy maradjak otthon?

2017. dec. 31. 19:00
 1/4 anonim válasza:
83%
Egyedül én nem mennék. Főleg nem Pesten. Itt lakom. Este nem szivesen mászkálok már egyedül.De én nő vagyok. Barátokkal nem tudsz menni? Vagy vmi rokon esetleg h ne teljesen egyedül legyél.
2017. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik. Ha otthon is jól érzed magad, ne indulj neki a világnak csak azért, mert szilveszter van.
2017. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egydül megyek bulizni nőként.

Éjfélig táncolok, addigra jó csapat össze tud verődni, koccintunk, és szerintem otthon leszek kettőre(menj ki a belvárosba pl)

BÚÉK

2017. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Én 11 órakor indulok el, igaz nem a fővárosba élek hanem vidéken, de itt is csak találok valami bulit ahova odatudok verődni egy társasághoz. Kettő évvel ezelőtt ez bevált. Tavaly csajhoz mentem és egész éjjel szexeltünk meg ittunk. Idén meg simán neki indulok aztán lesz ami lesz.
2017. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!