Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 11 éves lány...

Mit vegyek egy 11 éves lány szülinapjára?

Figyelt kérdés
Imádja a cipőket, egy fél szekrény tele van velük,viszont ezekből alig hord valamit.Az ízlése mint ruha-és mint zene szempontjából mindig változó, jelenleg a poppért van oda, ruházata pedig momentán az overálok.Jegyzetelni is imád, rengeteg jegyzetfüzete van, illetve mindent listázna. Sok mindenhez ért, de nem nagyon érdekli.Hobbija kifejezetten nincs,kivéve ha a film-és sorozat függőség annak számít. Szintén nincs kedvenc filmje vagy sorozata.

2020. máj. 4. 12:15
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél neki egy filmes, sorozatos pólót. Pl.: egy Stranger Things-es merchnek(lehet nem így írják) lehet örülne! Vagy vegyél neki egy naplót! Szerintem az is tetszene neki. Vagy ha van kedvenc énekese akkor egy olyan pólót! Vagy vegyél neki telefontokot! Esetleg vehetsz neki valami ékszert. Remélem tudtam segíteni!
2020. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem vegyél neki egy szép füzetet/naplót vagy vannak ilyen "könyvek", amik szép díszesek, papírboltban is kaphatók, de a Pirexben is lehet venni. Az jó ajándék lehet.

2020. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát azért a pop fogalma elég tág, nem igazán írtál konkrét dolgokat, de megpróbálok segíteni.

Szerintem a füzet nagyon jó választás lehet, ha kicsit egyedibbet választanál, akkor ott vannak a binderek, amik nagyon szépek. Vehetsz neki bullet journalhoz kellékeket, matricákat, washi tape-eket, ezek biztos tetszeni fognak neki. Én a két hasonló korú unokatesómnak ilyeneket vettem, ami beválhat még az a színes zoknik, vagy necc zoknik, hajcsatok, színes cipőfűzők, scrunchiek, hajgumik, ha visszatérünk a jegyzeteléshez, akkor zselés tollak, színes filcek, ecsetfilcek is szuperek. Ami esetleg még eszembe jut az az öv, ezek is nagyon egyszerűek, fel tudják dobni a ruháit, anelkül, hogy mellélőnél, pl. [link] vagy [link]

Esetleg ha valami díszt veszel a szobájába azzal sem tudsz nagyon mellélőni, lehet égősor, gyertya stb. A Pepcóba szoktak jók lenni.

Plüsstakaró is jó lehet, esetleg telefontok. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni :)

2020. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
lisztet és élesztőt
2020. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
11%

Szerintem egy méretes

Plüssmackót annak tuti örülni

2020. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
libri könyvutalványt
2020. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pénzt. Lehet gyűjt valamire :)
2020. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

- Utalvány valami boltba, amit szeret (ruha, könyv, drogéria...)

- Netflix előfizetés, ha angolul is néz TV-t

- Pénz, ha nagyon nincs más ötlet

2020. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Imadom az ilyen kerdeseket te ismered öt! Legyen fantaziad 11 eves kislanynak nyilvan sexys holmikat, meg smink termekeket még nem adunk ajandekba.

Pl Dvd amit szeret,könyv ha szeret olvasni, kisállat ha engedik a szulei...

2020. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!