Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek születésnapomra?

Mit kérjek születésnapomra?

Figyelt kérdés

Semmi ötletem nincsen egyáltalán, de ez már évek óta így van, szóval most szeretnék újítani, és vevő rá a családom is:D

Pár információ rólam:

- Lány vagyok

- 18 leszek

- Szeretek olvasni, de nincs könyv, ami jelenleg érdekelne, azaz egy van, de arra már félre van téve ajándékkártyám karácsonyról.

- Szeretem az animéket és kdrámákat, de ezzel nem igazán tudom, mi jöhetne szóba

- Szeretek korizni, és szeretnék trükköket is tanulni, viszont amikor boltban vettünk volna korit, csak hoki volt, azzal meg nem lehet, veszélyes is. Na de a vírushelyzet miatt körülbelül ötször, ha tudtam használni, és húszezer forint volt, szóval nincs képem újat kérni

- Szeretek jógázni, és picit edzeni, bár nincs hozzá semmim(se matrac, se sportruha, stb)

- Szeretnék elkezdeni futni, vagy ehhez hasonlót, de ezekhez se hiszem, hogy lenne mit kérni

- Ruhának vagyok némileg hiányában, talán ha arra kérnék pénzt? De mondjuk az is olyan, hogy egy tízezresből kb két pulcsi, vagy két farmer jön ki, szóval az se hú de nagy dolog, nagyobb összeget pedig nem hiszem, hogy ruhára szoktak adni az emberek. Vagy tévedek?

- Szeretek rajzolni digitálisan, de van hozzá egy (nem rajzolós) tabletem, és két e-ceruzám, szóval e téren se kell szerintem semmi

- Egyéb hobbimként szeretek tanulni, japánt, vagy rovásírást, morze-kódot, stbstb, de ehhez nem tudom, mi kapcsolódhatna. Max japán könyvek, de egyrészt, azokat le tudom tölteni, másrészt milyen dolog már tankönyvet kapni szülinapra:D

- Általában a szebb dolgokat nem szeretem használni, például nekem már az is annak számít, hogy van négy db pasztell színű szövegkiemelőm, és nem merem használni, vagy például gyertya, szép csomagolású csoki, egyebek, ezeket úgyse fogom használni, csak ami olyan, azt kiteszem a polcra.

- Nagyobb, illetve dekorációs holmik nem nagyon jöhetnek szóba, mert nem tudom ezeket hova tenni.

- Nem szeretem a csokit

- Étterembe/kajáldába menni mégjobban nem szeretek:'D


Valakinek van ötlete? Akár ezek alapján, vagy ha szempontokat tudtok írni, hogy mi alapján dönthetnék, megköszönném:)



2020. aug. 27. 18:19
 1/10 A kérdező kommentje:

Ó, még eszembe jutott tipikusabban lányos dolog


Nem sminkelek, nem hordok ékszereket, hajvasalóm van, bár nem szoktam használni, a hajamat meg anyum szokta vágni, festetni maximum hennával szoktam, szóval fodrásznak se látom sok hasznát.

2020. aug. 27. 18:32
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Igazából írtál magadnak egy csomó ötletet. Jógamatrac, edzős cucc, egy rendes futócipő is baromi drága tud lenni, de megéri! Ha szereted a korit, mit szólnál egy gördeszkához?
2020. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon drágát nem szeretnék, mert mostanában felújítgatjuk a lakást, és az építkezések sok pénzt elvesznek. Sajnos se gördeszka, se görkori nem jó, olyan helyen lakom, hogy alig van normális utca, plusz jégen nem félek, hogy elesek(bár nem szoktam), de betontól igenxD :(
2020. aug. 27. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
En 18.ra valami életreszólóbb ajándékot kérnék. Egy drágább karóra/fülbevaló, jogsi (akár robogóra, nem muszáj autóra), utazás.
2020. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
95%
Én is szeretem az animét és a kdrámát :D Elsőnek arra gondoltam erről hogy egy utat koreába vagy japánba de túl drágák. Azon kívűl szerintem hogy eldöntsd mit szeretnél akkor írj össze olyan dolgokat (mint most) amit szeretsz és biztos fogod használni :) Aztán ha nagyon fontos az árakra is és amelyik a legjobban vagy lehet sztm 2 is :)
2020. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajno még közeli országban se voltam külföldön, nemhogy japánba elengedjenek, főleg most a vírus miatt, de amúgy se sajnos:'D
2020. aug. 27. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha 18. éves elmúlsz ez már nem engedély kérdése 😂😂😂
2020. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vásárlási utalvány egy általad választott boltba


Jóga felszerelés


Élmény kupon pl bowling, biliárd, szabadulo szoba

2020. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Vibrátort kérj, vagy csak műpéniszt!

Akkor már rendesen nagyot!

Örülök, hogy tudtam segítséget nyújtani!


Üdvözlettel: xBENIx Várjá linkelem a csatimat!

https://www.youtube.com/channel/UC2um7apymKo1iIZX9R3S27w


Íratkozz fel!

2020. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyissanak neked egy bankszámlát s gyarapítsák későbbi terveidhez, ha úgy gondolják s amennyivel.

Ennél értelmesebbet nem hiszem, hogy lehet kérni a mai világban;)

2020. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!