Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a bátyám 20....

Mit vegyek a bátyám 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Tudom nekem kéne tudnom minek örül hisz a testvére vagyok. De az utóbbi időben nem mondta hogy minek örülne vagy mit szeretne. Kérdezgetni is próbáltam de az se sikerült jól.. Nagyon szeret online játékokkal játszani, az animéket is szereti, szeret különböző ételeket kipróbálni (amikre te nem is gondolnál, amolyan ínyenc) főzni is szeret (mostanában nem szokott főzni csak játszani) vannak poszterei (ilyen játékokból) amilyen játékokkal szokott játszani vagy játszott: Rainbow six siege, God of war, szinte az összes LEGO-s játék(ps4-en játszik). JA és nagyon szereti a MARVEL-t, a Trónok harcát és a star warst! Esetleg gondoltam egy poszterra, trónok harcás flaskásüvegre (nem kulacs hanem amik a filmekben is van általában alkohol van benne u knoow) és eddig jutottam.. Esetleg van még ötletetek? Mivel 20 éves lesz ezért valami különlegeset akarunk adni neki... (kérlek az ilyen válaszoktól kíméljetek hogy (és hasonlótól, ha segíteni nem tudsz akkor ne írj köszi:)): ha különlegeset akartok neki adni miért trónok harcás flaskát vesztek neki, bárkinek lehet ilyene stb... Igen valami különlegeset szeretnénk de ha nem jön össze akkor erre gondoltam)

Eddig van időnk ajándékot beszerezni: február 10. (nem akkor van a szülinapja de az útán már kapkodós lenne beszerezni)

16/L



2021. jan. 31. 19:45
 1/1 anonim válasza:
Fhú én a bátyád helyében egy trónok harcás bárminek nagyon örülnék!!!!
2021. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!