Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi olyat tudok venni a szüleim...

Mi olyat tudok venni a szüleimnek szülinapra, aminek őszintén örülnek?

Figyelt kérdés

Anyukám még talán az egyszerűbb eset, de kezdek kifogyni az ötletekből.


Apukámnak, viszont tényleg semmi ötletem sincs, szinte akármilyen csokit veszek neki elkínálgatja és a karácsonyra tőlem kapott kulcstartó és bögre is még ott van a nappaliban, ahova kibontáskor tette.



2021. márc. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mennyi pénzt tudsz szánni rá, de adok pár tippet.

Kozmetikum? Könyv? Puzzle? Éttermi / utazási ajándékkártya (jó hosszú felhasználhatósági idővel, mert most nem tudni, mit hoz a jövő)? Családi fotózás? Valami elektronikai kütyü (anyudnak hajvasaló, apudnak retró ébresztőóra)? Bármi vicces, dilis ajándék, ha jó a humoruk?

2021. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
OBI ajándékkártya? Aztán azt vesz, aminek örül.
2021. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én már régóta azt csinálom,ha valamilyen ünnep van,hogy Édesanyámnak és Kishugomnak pénzt adok,és ők megvehetik maguknak belőle,amire a legjobban vágynak.Mert nálam pl. nem az a baj,hogy nem tudom vajon mit is vegyek számukra,hanem az hogy sok mindennek örülnének,és én nem tudom eldönteni,hogy mi a legfontosabb.Mert Kishugom nem,viszont Édesanyám mindig olyan volt,ha kapott tőlem valami ajándékot,hogy megköszönte,de azt mondta hogy nem kellett volna ezt megvennem neki,hanem inkább vettem volna valami mást amire nagyobb szüksége lett volna.De nem csak a sajátjánál,hanem Kishugom ajándékánál is mindig ugyanez volt a véleménye.Persze később már rájöttem,hogy erről nem én tehetek,hanem ő ilyen és kész,nem lehet mit csinálni.Én ezt meguntam,mert még én éreztem magam kellemetlenül,hogy mindig rossz ajándékot veszek,így inkább pénzt adok nekik,abba legalább nem tud belekötni.
2021. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valamilyen hobbija, akkor azzal kapcsolatos ajándék, esetleg utalvány.

De szerintem örülne egy általad készített ebédnek / tortának is. Nem mindig az ajándék a lényeg, pláne ha már "mindene megvan".

2021. márc. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!