Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen apro ajándékot vegyek...

Milyen apro ajándékot vegyek egy 10 es egy 7 evesnek szulinapra? Gaz ha egyiknek adok penzt a masiknak nem? fiuk (van meg egy tesojuk akinek meg jovo heten lesz a szulinapjuk)

Figyelt kérdés

a 7eves a keresztgyerekem, egybe lesz tartva a szulinapjuk... neki penzt adnek

viszont a 10 eves nagyon nem viselkedik szepen

arra gondoltam mindkettőnek veszek valami apróságot es a keresztfiamnak adok penzt is...

de mindnuk megvan es igy nagyon nehez barmit is kitalalni

mert egyszer mar meglett tartva nekik kulon kulon arra vittem sorsjegyet.... de most a nagy bulira fogalmam sincs hogy legyen



#születésnap #testvér #ajandek otelt
2022. jan. 26. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nézd te ismered őket neked kell tudnod,hogy minek örülnének én a pénzt mindig személytelennek tartottam bár hozzá tenném a 19 éves unokaöcsémnek azt szoktam adni,mert fogalmam sincs az ízléséről kapcsolatban

Elhívtam őt hogy nézzen cipőt és majd én fizetem olyan cipöt választott amire soha rá se néznék nemhogy megvenném..szóval mi már nagyon távol állunk egymástól ízlésben stb

Viszont nálad a 2 lurkó azért még "kicsi" ezért se javasolnám a pénzt

Csak van mindkettőnek hobbija érdeklődési köre amit szeret gondolom

Miért nem mész rá ilyenkor hasznos közös ajándékra? Mondjuk társas?

A fiúk mindig is nehéz esetek voltak ajándék szempontjából de te látod őket te tudod hogy mit szeretnek és mit nem és sokszor ezért se értem ezeket a kérdéseket mit vegyek neki/k?

A válasz: honnan tudjam?

Nem bántás meg semmi de milyen értelmes választ vársz erre a kérdésre?

2022. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van mindenük, akkor a sok minden egyikének bővítsd a kiegészítőjét.
2022. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10 evesnek en meg nem adnek penzt. inkabb valami elmenyt. menjetek el valahova. vagy kerdezd meg a szuloket, milyen ajandek lenne jo
2022. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajna tenyleg mindenuk megvan, amit el tudtok kepzelni.. xbox subway meg quad is van

karacsonyra is konyvet kaptak tolem... meg a csodák palotájaba belépőt .. egyszeruen nem tudok kit kitalalalni illetve a szulok azt mondjak kerdezzem meg oket.... de nem tudtak karacsonyra se mit mondani azert lett vegul konyv :D


csak bíztam benne hogy van valakinek valami kreativ otlete ami aprosag, mert penzt fogok adni (hiszen az o nagyszülei is minden alkalomra adtak nekem penzt amibol a jogsimat meg is tudtam szerezni) elvittek a szulok nyaralni szoval a keresztgyerek tobb penzt kap mint a masik csak valami kellene meg melle...hogy ne legyen annyira személytelen

2022. jan. 26. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Várjál bemásolok neked valamit
2022. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék vidd el ide őket

2022. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
te 10 evesen kezdtel el sporolni a jogsira?
2022. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!