Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék anyukámnak 60....

Mit vehetnék anyukámnak 60. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Alapból is nehéz neki ajándékot venni, mert mindene megvan, illetve ha valamire vágyik azt meg tudja venni magának és meg is veszi. (Sokkal jobban áll anyagilag, mint én.)

De a 60. szülinapjára mégis szeretnék valami különlegesebb ajándékot adni neki, mint amiket eddig kapott tőlem (kerti díszek, pipere dolgok, lakásdekor, parfüm, virág).

Főzni nem szeret, kizárt bármi olyan ajándék, amin megjelenik a 60-as szám, ékszereket nem nagyon hord, illetve azt is előttem már párszor...

Van valakinek valami jó ötlete? Előre is köszi!



febr. 21. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg teljesen jó, ha mindenki leírja, hogy az ő anyukája minek örülne. Mivel mindenki azt tudja, nem azt, hogy más anyukája minek örül. Viszont tök jó ötleteket lehet szerezni sok különböző elképzelésből. Pont ez ennek a topiknak a lényege.
febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Egyedi, személyre szabott vers írásban segítséget szívesen felajánlok :) Én szeretem csinálni, és mivel vannak visszatérő "megrendelőim", annyira nem lehetek borzalmas :)
febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, beszéltem anyukáddal és finoman kiszedtem belőle, hogy egy Lexus LBX-et szeretne. Tudja, hogy várni kell rá, de elég ha megrendeled, nem kell azonnal
febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Viccesnek hangzik.

Mi 3an vagyunk testvérek,és anyukámnak a kedvence a nutella így 60. Születésnapjára kapott egy csomó nutellát és persze tortát is. Azért is maradandó még,mert az összes unoka ott volt és persze a család 😊

febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
31%
Olyan nő nincs, akinek a szekrényében ne férne el a harminckettedik pár cipő.
febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!