Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elsősorban szegediekhez szól...

Elsősorban szegediekhez szól a kérdés: tudtok olyan ajándékboltot, ahol History and Heraldry-féle foglalkozásos bögréket lehet kapni? (Pl. Legjobb szakács, legjobb anya stb. )

Figyelt kérdés
Egy kedves barátomnak szeretnék venni egyet, de nem találok. Csongrád megyén belül mindenféle hely-ötletet fogadok, csak segítsetek, kérlek! :) Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 31. 09:58
 1/5 anonim válasza:

Egyik szobatársam tippje:


KÉPESBOLT SZEGEDI KÉPESBOLT KFT


JÓKAI UTCA 7-9

6720 SZEGED, CSONGRÁD

GEO : 46.248415 , 20.146557

Telefon : (62) 424 949

2012. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A nagyában a Printkert, és Rossmannt nézd meg!
2012. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nagyÁ-ban már voltam, ott sajnos nincs ilyen bögre, pedig nekem is rémlett, hogy volt...:) Még egyszer köszi! :)
2012. jan. 4. 07:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak ott van ám printker, hanem ha leszállsz a 10-es buszról a szilléri sgt-nél, azt hiszem Marosi utca a neve..Az a bolt sokkal nagyobb mint a nagy Á-ba , pont tegnap voltam, láttam foglakozásos bögréket is:)
2012. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindenképpen megnézem! :)
2012. jan. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!