Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A fiam 18. szülinapjára...

A fiam 18. szülinapjára bulit, partyt szerveznék, egy olyan helyen, ahol max.10-15-en lennének és nyugodtan bulizhatnának a fiatalok. Hol lehetne tartani?

Figyelt kérdés
Nem tudok helyet, ahol erre lehetőség lenne, olvastam, hogy söröző, pub stb. bérlés?- de konkrét helyeket szeretnék, ahol ilyen kis létszámmal is megoldható a dolog, akinek már van tapasztalata,nagyon köszönném a segítséget!
2012. febr. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Garázs.Legjobb.
2012. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel az én fiam nyári gyerek,és augusztusban van a szülinapja,én a 18 -dik születésnapján Balatonon béreltem egy kis faházat 3 napra.A faházba volt lehetőség aludni,és volt wc,zuhanyzó..Már nem emlékszem mennyibe került,de nem fizettem 1 napra 10.000 forintot sem..Néz körbe kiadható balatoni helyeknél,ha nyárra tervezed a bulit.Ha most akkor ha Pesten vagytok akkor bármelyik pub-ban,normálisabb sörözőben lehet bérelni helyet.
2012. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
sp koncert
2012. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a disznóólban tarthatják. De márciusig szabad, mert akkor jön egy malacszállítmány és ők nem szeretik a bulizós suhancokat.
2012. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisebb sörözőben.
2012. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha kibéreltek valami vendéglátói egységet akkorát amennyien lesztek.A házibulit a szomszédok sajnos nem biztos hogy jóváhagynák.De ha nincsenek szomszédaid vagy nincsenek otthon/nem laknak ott akkor lehet házban is.
2012. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen kevés embernek nem adnak ki egy egész sörözőt vagy pub-ot, maximum ha van különterem. Ahhoz is kell lenni egy minimális fogyasztásnak, előre le kell beszélni, meddig szeretnének, vagy lehet maradni, hogy ne éjfélkor dobják ki őket az utcára.

Házibuli lenne a legjobb, nincs esetleg ismerős vagy családtag, aki kölcsönözné a lakását egy ilyen nagy alkalomra? Helyileg hova gondoltad? Budapesten, vidéken?

Egy szülinapon azért sok ital is szokott fogyni, ha sörözőt vagy valami különtermet bérelnétek, akkor nem árt lebeszélni, hogy legyen egy pizza, vagy egy vacsora, esetleg asztalon chips vagy valami ennivaló, milyen lehetőségek vannak: pl. zene, lehet-e vinni kedvenc zenéket, esetleg élő zene, akár meg lehet lepni a gyereket egy jó kis összeállítással, hogy egészen kiskorától 18 éves koráig összeraktok gépen fotókat, alá valami ütős zenét és lejátszani neki meg a barátainak.

2012. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb szórakozó helyet javaslok erre a célra, vagy a településed kultúrhelyiségét. Én a 20. szülinapomat egy kibérelt kultúrban tartottam. És nem egyszer volt hogy kisebb sörözőket, nyári nyaralókat is kibéreltünk bulira. Kb 20 an voltunk baráti társaságban összedobtuk a pénzt és így kijött minden. Én még annyit tudok mondani, hogy keress fel kisebb házakat, vagy kisebb kocsmákat, esetleg olyan helyeket amiket csak a nyári szezonban szoktak megnyitni és persze van fedett része is. Ezeket többnyire kiszokták adni egy kis fős társaságnak, legálisan hogy télen is tudjanak kaszálni.
2012. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!