Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi bulit szeretnék...

Születésnapi bulit szeretnék tartani ezért kellenének ötletek ezzel kapcsolatban. (pl. mit csináljunk? )

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Korod? Csak hogy tudjuk, inkább bújócskában gondolkodjunk, vagy fogócskán tortából kiugrálós mezítelen meglepiemberekkel :D
2012. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 leszek és lány vagyok
2012. márc. 15. 19:22
 3/10 anonim válasza:
Függ attól, hogy hány személyre tervezel és miképp oszlik meg a nemek aránya :)
2012. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Társasjáték:

Első lépése a: Fekete-fehér-igen-nem.

Amikor már mindenki adott be "zálogtárgyat", akkor jöhet a második lépés a zálogtárgyak kiváltására: mit tegyen az, akinek a záloga a kezemben van?

Ha nem ismered ezeket, szívesen leírom.

2012. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi:) kb. 6 lány és 2 fiú lesz :)
2012. márc. 16. 18:34
 6/10 Combi27 ***** válasza:
25%
zene, pia, hányás,tánc, orgia..nem feltétlen ebben a sorrendben :)
2012. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
1 perc és nyersz!Amit meg tudtok oldani házilag csak azok a feladatok.
2012. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapásból maszkabált csinálnék. Vagy megjelenés kizárólag kékben vagy fehérben.
2012. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy megpróbálnék több fiút hívni, két fiú a hat lányhoz elég kevés. De ezt Neked kell tudnod, milyen emberek vesznek körül.

Amikor fiatalabb voltam, és házibulikat szerveztem,illetve most, hogy a 9 éves fiamnak csinálunk partikat, a következő dolgokat szoktam előkészíteni:

- jó minőségű üdítő

- valami olyan ital, amit csak alkolmadtán iszik az ember. Felnőtteknek jó minőségű alkohol (tömény), gyerekeknek Coca-cola. Szerintem Ti már nyugodtam megengedhetitek magatoknak valamilyen gyengébb alkoholt, de csak keveset! Pl. cinzano, csokoládélikőr, de ajánlom a bólé elkészítését is, igazi, kellemes csemege, és mutatós is!

- szendvics, ropik, egy vagy kétféle süti. Ne vidd túlzásba!

Lehet, hogy hülyén hangzik, de az étel-ital a buli egyik legfontosabb eleme. A lakás túlzott feldíszítését fölösleges puccparádénak tartom, szerintem valami olyasmit üzen a vendégeknek: kötelező jól érezned magad!


Nem szoktam görcsölni a programon, jobb szeretem a spontán dolgokat. Azért biztonsági okokból elő szoktam készíteni:

- a korosztályhoz illő társasjáték

- jó zene - mix, amit előre feljátszok egy-két "buli-cd"- re

- egy jó film - sose lehet tudni

- időtől és helyszíntől, társaságtól függő "szabadtéri program" (Kert, labdajáték, ha van a közeletekben céllövölde, vagy bowling-klub...)


Szerintem Ti nagylányok vagytok, valószínűleg egyszerűen beszélgetni fogtok, hallgattok majd egy kis zenét, esetleg megnéztek néhány filmet. Ne görcsölj, nem kell, hogy a Te bulid legyen a legjobb a világon, és nem kell amerikai hangulat sem! Egyszerűen érezzétek magatokat jól, és igyekezz a vendégek kedvében járni. Biztos jó lesz!

2012. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2012. márc. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!