Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen italt vigyek a párom...

Milyen italt vigyek a párom húgának a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Azt mondta a húga, hogy mindenki amilyet szeret azt hozzon. Házibuli féleség lesz, mi lenne ha likőrt vinnék, illene az alkalomhoz? Ha illik, akkor melyik az ami, nevesebb és olcsóbb, és jó is?
2012. máj. 9. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most ittam pár napja áfonyalikőrt, nagyon finom volt.

De azt nem tudom mennyibe kerülhetett. Gondolom azért nem lehetett nagyon drága, ismerve a házigazdákat, nem költenének túl sok pénzt piára.

2012. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Garrone? Én azokat imádom! És nem olyan vészesen drága.
2012. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ezek a krémlikőrök nagyon ízlenek, és árban sem drágák:

[link]

2012. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vihetsz Martinit is (Vermut) az keverhető gyümölcslével is, így viszonylag tovább tart, mégis itatja magát, finom.

de bármilyen krémlikőr, gyümölcslikőr is nyerő lehet, az íz majdnem mindegy. A legolcsóbban pezsgővel vagy borral úszhatod meg.

2012. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 perfectlie válasza:
Ha nem akarsz whiskey-t vinni(amit én vinnék a helyedbe)akkor én is a martinire szavazok és nem likőrre.
2012. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!