Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 21 eves baratnomnek milyen...

21 eves baratnomnek milyen "extrem" szulinapi bulit rendezhetnenk a csajokkal?

Figyelt kérdés
Legjobb baratnoivel szeretnenk neki valami extrem bulit rendezni. A masik baratnomnek mikor szuletesnapja volt, beoltozunk jelmezekbe, kidiszitettuk a hazat stb. (egyutt lakunk negyen alberletbe, egyetemistak vagyunk). Valami kreativat szeretnenk megint, de nem igazan jut eszunkbe semmi jo. Meg van ket het a szulinapig. Valami jo otlet?
2012. máj. 15. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Rendeljetek chippendale fiúkat.
2012. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is, egy vetkőzős fiú elég extrém lenne, és hatalmas meglepetés. :)
2012. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk miután elfújta a gyertyákat, szakíts vele mindenki szeme láttára és kiabáld, hogy MEGLEPETÉÉÉÉS. Emlékezetes lenne.
2012. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Földig részegedni, majd eltölteni egy teljes napot az elvonón gyomormosással együtt. Felejthetetlen lenne!
2012. máj. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Rendelj neki meztelen tortából kiugró férfiakat!
2012. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Hülyék vagytok, a kérdésból kiderúl, hogy ő is lány.


Vetkőzős fiúk jó ötlet, esetleg egy nagy dobozt fabrikálni és abból ugorjon elő :)

2012. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A foldig reszegedni dolgot inkabb melloznenk, mint mondtam 21. eves es nem 14 (mert ha jol tudom, a mostani generacionak ezek a nagy felejthetetlen estek!). Igen, a csippendel fius dolog nem rossz otlet, de azt hiszem egy limuzint fogunk neki kiberelni, es egy orat 'setalgatni' vele a varosban. Szerintem szep lenne, en nagyon tudnek ennek orulni! Mit szoltok?

Es igen, lany vagyok, egyik legjobb baratnoje. :)

2012. máj. 17. 20:47
 8/8 anonim válasza:
egy gangbang party!
2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!