Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20 év fölötti srácok férfiak!...

20 év fölötti srácok férfiak! Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

A párommal két nap különbséggel ünnepeljük a születésnapunkat, ami hamarosan esedékes. A születésnapi ajándékainkat már átadtuk még is meg szeretném lepni még valami "aprósággal" aznap. Arra gondoltam, hogy valamilyen belépőjegyet vennék (természetesen kettőt), mondjuk aqua parkba, vagy vidámparkba, nem tudom még. Szereti az ilyen dolgokat és a múltkor panaszkodott, hogy keveset vagyunk kettesben, nyaralni nem tudunk elmenni, így gondoltam jó ötlet lehet. Nektek melyik tetszene jobban? Valamilyen csúszda park (ha igen melyik?), vidámpark, esetleg egy sima strand, vagy kaland park? Egy egynapos Bécsi kirándulás? Nagyon sok ötletem van, de ismerem annyira, hogy neki mindegyik tetszene, én pedig nem tudok egyedül dönteni még is szeretném ha meglepetés maradna.

Előre is köszi a segítséget! 22/L



2012. júl. 1. 16:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
74%
Háát. Nem vagyunk a párod. Innentől kezdve a mi válaszunk nem jó. Te ismered, te tudod jobban, mit élvezne.
2012. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
35 fokban szerintem valami vizes témában gondolkozz. Bécsbe a téli vásár alatt menjetek ki :)
2012. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Mindegyik felsorolt hely kitűnő, a lényeg hogy mozduljatok ki, legyen minél több közös élményetek, nevessetek sokat együtt és meglátod boldog szerelmesek lesztek.

A gép előtt, és a szobában kuksolva elsekélyesedik a kapcsolat.

2012. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy a párom mindegyiknek örülne, ezért vagyok kíváncsi a véleményekre. Végül úgy is én döntök, csak kíváncsi vagyok! Másodiknak köszi! :)
2012. júl. 1. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha van sok ötleted akkor nincs baj. Mindegyiknek örül tehát bármelyiket választhatod. Választ azt ahol úgy érzed több időt tudtok együtt eltölteni.
2012. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Válaszd*
2012. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 válasza:
42%

Off:

Látom válság van. Apróbb ajándokot???

de amit felsoroltál két személyre 10e alatt nem úszód meg...

2012. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
csak emlékeztetnélek, hogy a mutogatás ingyen van!
2012. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mutogatom magamat NEKI eleget, másnak meg nem fogom, szóval hagyjuk már ezt.

Nekem nem az értéke fontos, hanem hogy eltöltsünk egy kellemes napot együtt. Innentől kezdve apróság. Nem sajnálok 3-3 vagy 4-4 ezer forintot (esetleg kicsit többet) arra, hogy eltöltsünk együtt egy szép napot, ha már egész évben nyaralásra gyűjtöttem mégsem tudunk elmenni! Egyébként az egymásnak vásárolt szülinapi ajándék is 3 ezer körül volt, nem kell többre gondolni.

2012. júl. 1. 17:04
 10/14 anonim válasza:

Szerintem az aqua park jó ötlet,mert én is a párommal oda mentem és egész nap csak egymással foglalkoztunk és imádtuk a csúszdákat mindig lefoglaltuk magunkat,persze ő hívott meg engem


22L

2012. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!