Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukák! Ti örülnétek, ha...

Anyukák! Ti örülnétek, ha szülinapotokra a lányok festene nektek egy képet, vagy rajzolna valami szépet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 09:37
 1/10 anonim válasza:
Én gyerek vagyok, de én anyum nem.
2012. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Naná :))) Hiszen csak neked csinálta és dolgozott rajta. Én imádnám.
2012. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nagyon ,nagyon örülnék,,sőt ,most hogy az én gyerekeim felnőttek most is örülök ,ha valami szépet írnak nekem vagy esetleg készítenek valami egyedit.

A kisebbik fiam szerkezetlakatos és vasból csinált nekem egy szép szobrot amit ezüstre be festett. Utána csinált nekem egy gyönyörű gyertya tartót.És ha most jól sejtem egy franciaágyat hegeszt különleges kovácsolt vasból,mert már a matracot meg is rendelte hozzá.Mert a férjemmel nagyon szerettünk volna egy új franciaágyat. :)

2012. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én 12 éves vagyok és anyum most a 40.születésnapjára egy naptárt kapott és benne én meg a tesóm voltunk 12 képen. Sírva fakadt az örömtől, annyira tetszett neki. Anyák napjára is kapott egy fadobozt amit fehérre befestettem és kiraktam az elejét kövekkkel szív formára és attól is sírva fakadt. Szóval az én anyukám imádja a kézzel készített dolgokat. Mindig csinálok neki valamit mert tudom, hogy ez neki nagyobb kincs mint ha veszünk egy fülbevalót és akkor levan tudva. :)
2012. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Anyuka vagyok és a legkedvesebb ajándékaim, amit a gyerekeim készítettek/készítenek nekem és az apjuknak is. Ki nem dobnánk őket semmi pénzért.

Sőt! Ki van mind rakva: polcra, íróasztalra, szekrényajtóra kívül-belül, éjjeli szekrényre....ahová csak fér.

(Sajnos nőnek a gyerekek (15/13) és fogyatkozik az ilyen ajándékok száma.)

2012. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Anyukámnak is ki van téve minden amit én rajzoltam, főleg a munkahelyén. Én is 15 éves vagyok, mint az utolsó kommentelő gyereke. Rajzoltam neki és vettem egy gyönyörű képkeretet, amibe majd az én ballagási fotómat teszem.
2012. júl. 31. 12:51
 7/10 anonim válasza:

Igen, örülnék!

És megtapasztalhattam már ilyen érzést. Gyurmából,agyagozázásból

2012. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bocs, rosszul kattintottam...

Tehát: Igen, örülnék!

És megtapasztalhattam már ilyen érzést. Gyurmából, agyagozásból, papírból és rajzokból gyermekeimtől kapott, saját készítésű ajándékokat évek óta őrzöm.

Ezek olyanok, amelyekben az igazi örömszerzés és szeretet fejeződik ki.

Gyerekként én is "gyakoroltam" ezt, édesanyámnak pl. tűk és cérnák tárolására alkalmas, papírból, vattából és textíliából készült kicsi dobozt készítettem nagy titokban, (a padláson varrogattam.)

Mindketten nagyon örültünk. Mármint a megajándékozott és a z ajándékozó.

2012. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez de hülye kérdés. Az anyukák biztos hogy örülnek ha a gyerekük fest nekik valami szépet.

Ha meg nem akk sztem igen megbántja a gyerekét és hát elég durva dolog...

2012. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Első vagyok, enyém, mint már mondtam nem örül a rajnak, festménynek, de más sajátkészítésű dolognak igen.
2012. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!