Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek a...

Anyám Lánya kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a legjobb barátnőmnek 15. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Van majdnem két hónapom, de szeretnék neki valami nagyon szépet, és különlegeset adni. Lehet akár vicces is.

Nekem van egy két ötletem, de nem vagyok bennük még biztos.(:

gondoltam egy dárc táblára, amire rárakom a volt barátja képét. (csúnyán átejtette, de még mindig szereti.:|) vagy egy videóra zenei aláfestéssel, és közös képekkel :D

Más nem nagyon jutott eddig eszembe. Vagy képkeretet is adhatnék egy közös fényképpel. Ha van valami ötletetek nyugodtan írjatok.(:


2012. júl. 31. 22:25
 1/3 anonim válasza:
szerintem a képkert benne egy közös kép, és hozzá egy szép idézet a barátságról vagy valami hasonló nagyon jó és szép ajándék:)
2012. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a dárc táblát nem ajánlanám,én nem nevetnék rajta..de te ismered.

Inkább a videó,vagy a képkeret.De el is vihetnéd valamerre vásárolni,esetleg 1 felsőt állsz neki ! :)

2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a darts tábla nem jó ötlet, mert úgyis kiszeret belőle egy idő után és akkor az ajándék feleslegessé válik. Szerintem jó ötlet lehet, hogy veszel egy nagyobb parafatáblát, nyomtatsz rá képeket, idézeteket, emlékeket a barátságotokról, egy olyan sztár pasiról is rakhatsz rá képet, akiről tudod, hogy nagyon szereti. :)
2012. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!