Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. szülinapra milyen programo...

18. szülinapra milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most leszek nem sokára 18 és nem tudom mit csináljak. Barátaim, bnőm nincsen így a csoportos programok szóba se jöhetnek, vmi beülős helyre gondoltam, de az unalmas, a bulik meg nem nekem valóak, főleg egyedül nem. Szüleimmel nem vagyok jóba, így velük se tudom megünnepelni. Ötletek?


18/F



2012. szept. 5. 15:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerezz barátokat!
2012. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Striptease bár.
2012. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
forever alone, te vagy az?
2012. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

menj be a spárba vegyél jó sok piát és b*ssz be én is ezt fogom csinálni.


17/L

2012. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dolgozz reggel 7-től este 11-ig, és másnap kelj 5kor hogy időbe beérj melóhelyre, én így buliztam........
2012. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha saját magadtól nem tudsz kitalálni semmiféle jó ötletet akkor hiába is ajánlanánk még nem vagy rá érett hogy olyat csinálj :):):):)



""menj be a spárba vegyél jó sok piát és b*ssz be én is ezt fogom csinálni.


17/L


4/5

tegnap 14:12

""


gratulálok. elég szánalmas életed lehet neked is ha ez lesz a legértelmesebb amit csinálni fogsz, te aztán igazán érett felmőtt leszel. de tudod mit szedj be mellé egy marék erős nyugtatót is majd és akkor senkinek se fogsz hiányozni. szánalmas a világ ha ilyen választópolgárokra számíthatunk majd mint az ilyenek.

2012. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Menj el kirándulni.

Nézz fel a túratárs oldalra.

2012. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!