Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 20 éves barátomna...

Szöszi04 kérdése:

Mit vegyek a 20 éves barátomnak születésnapjára? (FONTOS) többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy ez egy sablonos, gyakran feltett kérdés. Megnéztem az ehhez hasonló kérdéseket de a saját problémámra nem találtam választ..

Szóval, a barátom 20 éves nem sokára születésnapja lesz. Mit vehetnék neki? Szeret horgászni, oda van az autójáért, van egy arany nyaklánca. Én a szülinapomra tőle egy ezüst karkötőt kaptam. Gondoltam olyanokra mint a széttörhető szívmedál...de én azt csak ezüstben láttam eddig, van esetleg aranyban is? Gondoltam ezüst nyakláncra de az arany elég rég megvan neki és ragaszkodik hozzá szóval arról letettem. A múltkor apukám kocsiján látta hogy a helyzetjelző lámpa kéken világit, nagyon tetszett neki gondoltam arra is hogy rendelek neki olyat. De ez elég macerás lenne....Még egy ötletem volt ami egy karkötő, alapból fekete és ezüst csíkok vannak benne ami elég jól is néz ki és egy fiú is hordaná hiszen rokonom ilyet kapott tőlünk és hordja..:D szóval még egyéb ötleteket várnék hogy mit adhatnék neki, illetve hogy ezek közül melyiket valósíthatnám meg? (csak értelmes válaszokat várok)



2013. máj. 11. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már horgászik, akkor vehetnél neki műcsali készletet. Mivel szereti a kocsiját, ezért egy kisebb autómodellt is adhatsz neki. És a széttörhető szívmedál is jó. Eddig én nem láttam aranyban, de menj be egy ékszerüzletbe, és kérdezd meg az eladót, hogy lehet-e kapni valahol olyat, ami aranyból van. Vagy lehet, hogy annál is fogsz kapni, ahova bementél.
2013. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod mi a hobbija, mit szeret, esetleg ami hasznos is lehet olyat vegyél v., készíts saját kezűleg valamit. Az mindig egyedi és rád fogja emlékeztetni.
2013. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. máj. 12. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2013. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!