Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátom születésnapjára...

Barátom születésnapjára valami jó tipp ajándéknak?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt és egyben a legjobb barátok is vagyunk.Hobbija a motrozás, karate, versírás.Szok tornázni is és hát ez meg is látszik rajta...de fogalmam sincs hogy mit vegyek neki a 16.odik szülinapjára...én rózsacsokrot csokit nyakláncot meg fülbevalót kaptam tőle .. de én nem tudom mit vegyek neki.. gondolkozom hogy sütök neki csokis sütit szív formában, de mellé még szeretnék valamit...parfümöt semmikép mert van neki egy csomó...légyszi segítsetek :)... és a hülye válaszokra nem vagyok kiváncsi !!

2013. aug. 5. 22:07
 1/2 anonim válasza:
Süss szív alakú tortát,szív alakú párna hirtelen csak ezek jutottak az eszembe :)
2013. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valami motoros vagy karatés esetleg egy verses könyv.

Vagy ha szereti a kreatív dolgokat a rólatok csinált képekből kirakhatsz egy formát stb.

2013. aug. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!