Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok mondani jó kinti...

Tudnátok mondani jó kinti programokat szülinapra?

Figyelt kérdés

11-14 éves körüli lány meglepetésbuli! Kinti programokra lenne szükségem!A barátnőmnek szeretnék egy meglepetés bulit szervezni és nem tudok jó programokat....a barátnőm néhány kedvence

szín:lila

Állat:panda

Zene azt már megvan!

és hát október vége fele lenne a buli!

Kérlek segítsetek!



2013. aug. 23. 23:12
 1/8 anonim válasza:
lehetne kincskeresés keresztrejtvénnyel (már mint kint) vagy úgy hogy elhelyezel különböző pontokon papírokat és az elvezet a másik papírhoz és a végén megtalálja az ajándékokat
2013. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !
2013. aug. 25. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami keresgélős lenne jó. Pl. Adj neki egy kis cédulát amire írsz valami helyszínt. Most ez a helyszín legyen a kuka mögött. ( válassz valami egyszerűt és egyértelműt ami a kertetekben van ) Ott rejts el neki egy új cédulát amire valami új helyszín van írva. Aztán így tovább. Így végig kell mennie az állomásokon. Az utolsó előtti állomáson (velem ezt csinálták) ha van valami kis garázs vagy lomtároló szekrény szerű akkor annak a kulcsát relytsd el a cetlivel együtt. A végén abban a tárolóban/garázsban/akármiben legyen az ajándéka.(ha nincs kulccsal zárható helység csak egyszerűen nem kell lezárni, írd neki, hogy oda menjen. Minél több ilyen állomás legyen.
2013. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. hívj meg minél több közös barátot akiket előre beavatsz és ők kicsivel korábban érkezzenek.
2013. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Már csak kéne pár díszítési ötlet...persze lesznek lufik meg szalagok de a legjobb barátnőm és szeretném ha lennének ilyen egyedi díszítési dolgok :)
2013. aug. 25. 18:03
 6/8 anonim válasza:

na szóval föllehetne ragasztani a plafonrapadás képeket,mármint a kép két szélére rákötsz egy-egy zsinórt aztán föl állsz egy létrára és a két zsinórt odacelluxozod a plafonra és a buli végén le lehet szed ni ,és amikor belép a barátnőd azt látja, hogy pandás képek lógnak a plafonról.

aztán van egy másik ötletem.hogy mikor belép a szülinapos (a nappaliba) konfettit dobtok rá. hát nekem ezek az ötleteim .remélem beválik.

2013. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! ez nagyon jó ölet! :)kösziii
2013. aug. 28. 08:22
 8/8 A kérdező kommentje:
ha van még ötlet díszítésről azt is hallgatom :)))
2013. aug. 29. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!