Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adhatnék neki? (lent) Max...

Mit adhatnék neki? (lent) Max 20. 000-ig.

Figyelt kérdés
Az egyik mondhatni férfi barátom,(én nő vagyok)de talán még inkább csak haver,bár eddig mindenben vagy majdnem mindenben számithattam rá.Amúgy 32 éves lesz.Szereti a focit,dj-ket(Avicii,ATB,Paul Kalkbrenner stb),szereti a filmeket,szereti az állatokat(de nem olyan nagyon,szóval nem ilyen állatmániás,de szereti őket),szeret sörözni,az elektronikus zenei fesztiválokat.

2013. dec. 1. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
És szereti a parfümöket,de az van neki.
2013. dec. 1. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valamilyen elektronikus zene koncertre egy jegyet, biztos örül neki. :) Amúgy akarsz tőle többet is?
2013. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de még jöhetnek,hogy legyen miből dönteni.Egyébként igen,szeretnék többet :)
2013. dec. 1. 21:03
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem csak ezekhez kapcsolódót írhattok,lehet eszetekbe jut valami jó ami nekem nem.:)
2013. dec. 3. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha édesszájú vehetnél egy szép díszdobozt, és édességeket összeválogatni. De lehet például söröket is ugyanígy. :)
2013. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán édesszájú,sörökkel meg szerintem elég sablonos lenne,úgy hogy csak ez,de köszönöm a választ,azért még meggondolom.:)
2013. dec. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!