Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most lesz 13. szülinapom...

Most lesz 13. szülinapom nemsokára. Milyen jó ötleteket tudnátok adni. (kicsit részletesebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval...Most lesz nem sokára a 13. szülinapom,és kéne pár ötlet hogy milyen program legyen...Eddig úgy lenne hogy megyünk fagyizni,de mivel több órás a buli,mit csináljunk??Lakásba lakunk,de kicsi a lakás,ez miatt udvaron lesz...Kérlek írjatok jó ötleteket!!Előre is köszi^^

2014. ápr. 4. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem írni: lány vagyok de a buliba lesznek fiúk-lányok...
2014. ápr. 4. 19:09
 2/6 anonim válasza:
társasozzatok, az nagyon mókás :) meg nézzetek meg egy jó filmet (a moziban, ha esetleg az udvaron nem megoldható).
2014. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó ötlet lenne a mozi,csak elég drágán jönni ki :C

Mert velem együtt 12-en lennénk... És az szerintem drága lenne..:/

2014. ápr. 13. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont most lesz (jövő hétfő) a 13. szülinapom. Én is hasonló helyzetben vagyok :(
2014. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esetleg menjetek el bowlingozni, szerintem nagyon kikapcsoló tud lenni:) úgy tudom 1 pályán 6-an lehetnek, akkor nektek 2 pályát kéne kibérelni, nézzetek utána, hogy mennyibe kerül :)
2014. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A bowling tényleg nagyon jó ötlet, nekem nagyon tetszik *--*

Most már jó lenne tudom ugye, hogy mi lesz mert 26-án van:D

Van még 14 napom (de május 31-én tartom, és akkor több napom van:3)

2014. máj. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!