Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. szülinapomra rendeznék...

18. szülinapomra rendeznék házibulit. Hogyan (problémák lent)?

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb bajom, hogy nem tudok minden barátomat meghívni, mivel nem helyi lakos a nagy része, én pedig faluban élek. A ház 3 db 4×4 m-es szobákból áll (abból 1 a szüleimé, ezért nem "kiadó"). Kb. 15 embert hívnék meg, de nem tudom, hogy kényelmesen elférnénk-e ha már nem az udvaron lennénk. Abból a 16 emberből kb. 7-8 lenne akinek itt kéne aludnia, de ágyon csak 5 fő tudna aludni. Baj lenne ha valaki földön vagy fotelben aludna? Szerintetek hány embert kéne meghívjak? Kéne, hogy kaja/pia legyen a beugró? Mennyibe fájna egy ilyen buli? A szüleimet küldjem el (ez nem tudom, hogy menne-e) vagy maradhatnak (esetleg éjszakára is küldjem el) Milyen programokat ajánlotok? Filmezés, sütögetés stb. vagy csak zene és kaja meg pia? Ez lenne az első házibulim. Hogy legyen a zene? Mixeket töltsek le a gépre, vagy jöhetnek egymás után a számok pl. Media Playerbe betöltve (populáris, disco zenék lennének)?

Mikorra jöjjenek a vendégek, estére vagy jöhetnek 3-4 óra fele is, jöjjenek a tortázásra? Miket javasoltok, mik legyenek a bulin? A lehető legolcsóbban szeretném megoldani, úgy, hogy nagyon jó legyen. Egy hét van a buliig ha meglenne tartva, talán még elég idő.



2014. szept. 20. 20:16
 1/7 anonim válasza:
95%
Szia! :) Én már több bulit lebonyolitottam kicsit,nagyot sok házibulit..:D Szerintem az alvással nincs gond mert böven elférnek.A beugró nálunk általában pia volt :) igy volt ugye mit inni és nem fogytunk ki a buli közepén a piábol..Az h mennyibe fáj pénzileg ez a buli az attól fug..:eldobható poharak gondolom rágcsa uditő..szüleidet mindenképpen kuld el de persze csak normális megbizható embereket hivj a buliba ne hogy eltunjönek eltörjönek a dolgok...Programok hát ha már buli" akkor filmnézés ilyenek kizárva zene+pia és ha jo a társaság elszorakoztok táncoltok szórakoztok szval a program adja magát.Zenét mixeket sima számokat egyaránt és ha valakinek kell egy bizonyos zene azt is be tudja rakni magának.. a vendégekeet h mikorra hivod gondolom a buli kifulladásig menne vagyis szeritem este 7-8 körulre hivd igy lesz idötök bulizni böven :) Ui:bocs a hibakert az irasban ha kell segitség irj nyugodtan! :)
2014. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
#1-es mindent elmondott, csak annyit tennék még hozzá, hogy az ilyen buliknál a vendégeket meg szokták kérni, hogy hozzanak magukkal piát. Elég nagy felelősség sztem házibulit tartani, mert elég vad dolgok szoktak történni ( nálunk a szekrénybe hánytak és rántottát öntöttek a hűtőbe XD)
2014. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A rántotta is undorító a hűtőben, de a hányás a szekrényben... fú, kezdesz elijeszteni a bulitól :)
2014. szept. 20. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

A szüleidet ha lehet küld el, te aludj az ő szobájukban, a többiek meg majd ahol helyet találnak, ilyenkor bővel lehet a földön is aludni.

Sütögetés mehet, ha normális emberek lesznek.

Piát hozzon mindenki, bár szerintem ez természetes ha házibuliba megy az ember.

Konkrét programot ne erőltess, legyen zene, meg működő tv, a többi majd alakul.

2014. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha normális házibulit szeretnél, akkor nagyon minimalizáld az alkoholt. A jó buli nem a piától lesz jó, hanem a társaságtól.

A szüleidet éjszakára is elküldeni nem ajánlom, én biztosan nemet mondanék erre a gyerekemnek.

Ha van kertetek, akkor felverhettek sátort, és abban is aludhatnak.

Ennyi embert én nem hívnék meg, mert nem tudnál mindegyikkel foglalkozni érdemben.


Beugrót kérni bunkóság lenne.


Én grillezést javasolnék, lehet játszani Activity-t például, beszélgetni.


Zenét csak háttérzenének, nem üvöltve, hogy egymást hallhassátok.


A vendégeket én 16-17 órára hívnám meg.

2014. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Az utolsót nem anyád írta véletlen?? :D ha nem is tuti egy szülő..
2014. szept. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Beugrót kérni bunkóság? Mindenhol így megy. A tied eléggé visszafogott, lehet nem kell annyi pia, hogy full részegek legyünk (a házigazdának semmiféleképpen nem jó, hányás mindenhol, meg figyelni kell a dolgokra), de azért nem árt ha csapatjuk neki.
2014. szept. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!