Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok segíteni hogy mit...

Tudnátok segíteni hogy mit vegyek a barátnőmnek a 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
valami aranyat, de nem feltétlen kell nagynak lennie amennyiben a pénztárca nem birja
2014. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tusfürdőt.
2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, de még szívesen várok javaslatokat:D
2014. nov. 9. 21:19
 4/9 anonim válasza:
100%
Vehetsz kölnit .1 medált , láncot ,gyűrüt , fülbevalót , szépitkezési cuccot . Azért jó lenne tudni h mennyire ismered a barátnőd izlés világát ! Ahhoz kéne igazítani a vásárolni való cuccot !
2014. nov. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A Face-n van Ásványcsiszoló Mester, nála időnként eszméletlen szép ékszerek vannak. Sajnos csak egy-egy darabok, de nagyon olcsón, és időnként tömör ezüst is van közte. Gari nincs rá, de barátnőmnek 3 hónapja vettem aranyozott gyűrűt, ami még mindig nem kopott meg. Rendes a srác, nem kamuzik.
2014. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Meglepetés thai masszázs. Én nős vagyok, és megleptem a nejem egy ilyennel, nagyon tuti volt. Ez valóban az, ami a neve is ( semmi erotika ). A végén kérhetsz egy egyszerűbb, gyertyafényes vacsorát is, szerintem eredeti az ötlet.Egyébként mind a kettőtöket masszíroznak, egyszerre, egy függöny választ el benneteket. Az összeg sem annyira brutális ( 12 - 13 000 Ft körül van ). Egyébként boldog szülinapot Neki !
2014. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget !!:)
2014. nov. 11. 15:56
 8/9 anonim válasza:
100%
Mindig ki lehet találni valami frappánsat, gyakorikérdéseken nem fognak ilyet mondani mert senkinek fogalma sincs arról mit szoktatok csinálni milyenek vagytok stb. De én általában valami meglepetést szoktam, hogy adok neki valami szart, úgy csinálok mintha zavarna hogy nem is örül neki meg ilyenek aztán valamivel később jön valami meglepetés.
2014. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kis, szerelmes verseket tartalmazó kötetet. A könyvesboltban biztos segítenek. És mellé még valamit: egy ezüst láncot vagy ilyesmit. Ha legalább egyéves a kapcsolatotok. Ha csak pár hónapos, akkor elég kevesebb. Virág meg egy szebb bizsu fülbevaló pld.
2014. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!