Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valaki segítene, hogy mit...

Valaki segítene, hogy mit vegyek a rocker barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a születésnapja, és nem tudom, hogy mit vegyek neki. 1 év, 2 hónapja vagyunk együtt. Én mindig nagy ajándékokat kaptam tőle, pl. óriás püss maci, vattacukorgép stb. és azt beszéltük a szüleimmel, hogy szeretnénk mi is ilyen nagyobb ajándékot venni neki. Valakinek vannak ötletei esetleg? Tudni kell róla, hogy rock zenét hallgat. És ilyen nagyobb méretű ajándékot szeretnénk neki venni, de semmi ötlet sincs, hátha nektek van valami.
2015. jan. 18. 09:43
 1/7 anonim válasza:
szerinzem egy koncert jegy jó lenne
2015. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt majd később szeretnék.

most valami olyat szeretnék, amit oda tudok neki adni, ajándékot ami nagy méretű.

2015. jan. 18. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy koncert vagy fesztivál jegy tényleg jó lenne. Tudakold ki valahogyan te magad vagy egy ismerőse segítségével ,hogy az idei rendezvények közül melyikre tudna és szeretne elmenni. Vagy esetleg ha zenél ,akkor ahhoz valami dolgot venni , erősítőt vagy ilyesmit. De ha nekem a barátom jegyet venne annak jobban örülnék , oda együtt mennénk és egy koncert mindig nagy élmény. Sok sikert ,és hátha lesz még ötlet. :D
2015. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi ,a válaszodat utána láttam. :(

Akkor ha nem zenél ,akkor esetleg valamit a szobájába , ami a rock zenével kapcsolatos? Óriásposzterek , vagy ilyesmi?

2015. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

zenél, gitározik.

de nem nagyon értek a gitáros dolgokhoz, van mindene, erősítője, gitártok, multieffekt vagy micsoda.

2015. jan. 18. 10:52
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, és még azt kell tudni róla, hogy nagyon szereti a filmeket,médiával kapcsolatos dolgokat és rajzol.
2015. jan. 18. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha rajzol, akkor egy szép vázlatfüzet, és a gitárjához is vehetsz neki pengetőket (egy csomaggal), valamilyen különlegeset! Ennél "nagyobb" ajándék nem jut eszembe, de ha igen, mindenképp írok!
2015. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!