Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok még ötleteket adni...

Tudnátok még ötleteket adni 18. születésnapra?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeretném meglepni 18. születésnapjára,másfél éve vagyunk együtt. Egy felejthetetlen délutánt szeretnék neki,amire mindig örömmel gondol vissza..

Személy szerint nem egy méregdrága ajándékra gondoltam,inkább valami romantikusabb dologra+ az ajándék..


Eddig arra gondoltam,hogy héliumos rozsaszin lufikat a szobába..fele 18 Birthday,fele szivecskés.. Sütnék neki valami finomat,szintén rajta a 18-as gyertya..esetleg pár gyertya. Aztán vagy koccintani pezsgővel,vagy gondoltam még,hogy a kedvenc édességeivel egy kört rakni és a kör közepére az ajándékot..Viszont fogalmam sincs milyen ajándékot tudnék venni,ami helytálló 18. születésnapra,aranyos,de mégis megengedhető anyagilag...tudnátok ötleteket adni?:)

Megköszönném!



2015. febr. 24. 13:59
 1/2 anonim válasza:

Szia! :)

Először szeretném megjegyezni, hogy egy nagyon kreatív és aranyos fiú lehetsz.. Szerintem az eddigektől jobbat nehezen találhattál volna ki! ;)

Kedves ajándék lehetne pl. egy napló, amibe személyes gondolatokat, közös ciki történeteket és emlékeket írhatsz bele és nyomtathatnál hozzá néhány közös képet, amiket külön helyekre tennél a szobájában, vagy akár bele is ragaszthatod..

Egyébként nem tudhatom, Te ismered :) Ha szereti az ékszereket, egy ezüst ékszert vehetnél neki :)

Vagy esetleg valamit a hobbijához kapcsolva (ha szeret olvasni, keresel egy jó könyvet és megveszed neki).

Remélem segítettem:) sok sikert!

2015. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon szuper ötletek, amiket eddig kitaláltál!!

Az ajándék lehet könyv, valamilyen bizsu, azok nem is drágák és sokan hordanak ilyeneket. Vagy nem tudom, miket szeret csinálni, esetleg ahhoz kapcsolódóan valami.

2015. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!