Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek anyukámna...

Mit vegyek/készítsek anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Az anyukám most lesz márciusban 41 éves de nem tudom mit készítsek vagy vegyek neki, de inkább készíteni szeretnék valamit. Sportos alkat, vicces, és nagyon nagyon szeretem őt, de sajnos nincs túl sok pénzem.

2015. márc. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát miben vagy jó? Írj neki egy verset, vagy egy zenét, vagy rajzolj, fess egy képet, vagy nézz ki egy receptet és süss egy süteményt.


Csinálhat kuponokat is amit beválthat nálad, Pl:

- Kitakarítok helyetted!

- Lemegyek vásárolni helyetted!

- Jövök egyel! (felhasználható bármilyen segítségnyújtásra)

- Megmasszírozom a lábad!

stb.

2015. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálhat > Csinálhatsz
2015. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia az Anyukám szülinapjára és is készítettem sokkal jobban örült neki mint a ruhának :) Én inkább nem rajzolni szoktam hanem hajtogatni vagy valami mást "kreativkodni " :) ha valami ilyenre gondoltal szívesen segíteg ha gondolod írj privit és küldök linket vagy esetleg képet én miket csináltam :)
2015. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csinálj neki álomfogót én már csináltam nem bonyolult [link]
2015. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!