Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyunk szuletesnapjara?

Mit vegyunk szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

Adott a ferjem legjobb haverja, aki egyebkent a komank is. Most kb fel eve van egy baratnoje, akit mi nagyon megkedveltunk, nagyon szimpatikus no! Es most lesz a szuletesnapja. Nem szoktunk oriasi dolgokat venni egymasnak, neki raadasul most vennenk eloszor vmit de eleg tanacstalan vagyok! Gondoltam h vennek egy nagyobb raffaellot vagy ferrero valogatast vafy vmi hasonlo nagyobb, minosegibb csokit. De aa a problema, hogy pcos-es beteg, szoval nrm igen eszik cukrot, szenhidratot, gyumolcsot...stb. es nagyon nehezen allja meg ezeket, kinlodik rendesen, igy nem szeretnek meg egy ilyen bonbonnal ratenni egy lapattal. Lenne esetleg vmi ajandek otletetek? Nem akarok egy porfogot venni a falra vagy szekrenyre, annyira pedig meg nem ismerem, hogy mire lenne szuksege. Raadasul 2-3 ezer forintbol nagyon minosegi dolgokat egy konyhaba se lehet venni. Lehetkapni vmi diabetikus minosegi bonbont vagy csokit? De persze mas otletet is szivesen fogadok :)

Elore is koszonom a valaszokat!!



2015. szept. 3. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
masszázs vagy kozmetikai utalvány, vásárlási utalvány, könyv,ha ismeritek a hobbyját akkor ahhoz kapcsolódó dolog
2015. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Konyvre en is gondoltam.

De az igazi hobbija az ugy egeszeben a konyha. Es mivel ezzel foglalkozik, szinte mindene megvan es ha viszont hianyzik is vmi, nem tudom mi az.

Ha meg rakerdezek akkor azt mobdja h ne vicceljek.

Egyebkent meg azert is vennenk vmit, mert kerek 30 lesz

2015. szept. 3. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor csokit semmiképp.

Én egy nagyobb, mutatós virágcsokrot vennék.

2015. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Inkább találj ki valami közös jó programot; állatkert, múzeum, mozi, kiállítás, sport esemény!


Meg egy csecsebecsét; szép gyertyát vagy egy szép fénykép tartót, amibe azt a képet teszitek majd amit a programon készítettetek magatokról.

2015. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Konyhába meg: toast sütő, fokhagymanyomó, habverő, sajtszeletelő lapátka, különleges tányér amit te festesz ki üvegfestékkel, gravírozott; evőeszköz, bögre, pohár!


Műtakony!

2015. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!