Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A ferjem kulfoldon dolgozik,...

A ferjem kulfoldon dolgozik, mit kuldjek neki a szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

Szeretnek neki kuldeni valamit a szuletesnapjara postai uton,tehat olyat ami belefer egy kovertaba is,de nem tudok okos lenni,hogy mi lenne az ami megerintene a szivet es boldog lenne tolle? Gondolkodtam rajta h kuldok egy kepeslapot es bele irok valami szep szivhez szolo verset,d ezt meg kevesnek tartom jo lenne melle meg valami. Tudom h az lenne a legjobb ajandek ha meglatna a szulinapjan hogy ott vagyok,d sajnos ez nem lehetseges. Szeretnem a segitsegeteket kerni h mi lenne a legjobb ajandek? Vagy ha tudtok szep verset!

Amugy meg mar 8 eve hazasok vagyunk es meg mai napig szerelmesek! Ez nagyon jo! Koszonom.


2015. okt. 3. 02:22
 1/9 anonim válasza:
Egy bekeretezett kép amin te vagy, egy kis táblával amin az van, hogy "Boldog születésnapot #valamimegszólítás".. Na ennek én mindennél jobban tudnék örülni.
2015. okt. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bármit, csak látszódjon rajta, hogy energiát fektettél bele, tudni fogja, hogy nagyon szereted. :)
2015. okt. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy szív alakú muffint süss neki, ha kihűlt tedd celofánba és kösd át szép karácsonyi szalaggal.Üdvözlő kártya... ölel, csókol távolból szerető feleséged ... és feladod postán.
2015. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem, hogy a muffinba tehetsz mézeskalács füszerkeveréket is és így illatos lesz a szív sütid.
2015. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Feltein Istvánné

Mindennél jobban...

Szeretlek Édes

mindennél jobban,

szeretlek, hisz szívünk már egy ütemre dobban!



Talaltam ezt a verset ami nagyon passzol hozzank csak 2-3 versszakon kellene valamit valtoztatni,mivel hat en nem vagyok ott vele es gondoltam hogy egy szep kepeslapra ra írnam meg ugye meg hozzairnam a sajat gondolatom. Tudnatok segiteni kijavitani ezt a ket versszakot?

Jo otlet lenne a maffin is,d nemetorszagba maceras lenne elkuldenem.


Hajnalban ébresztelek,

lágy hangon szólítalak,

s imádom hangod,

olyan álomittas.


Elindulsz s én Veled ébredek,

s azt kívánom amíg élünk

a reggelek mindig ilyenek legyenek!


Várom azt a napot,

hogy mindig melletted ébredjek,

s megsimogathassam arcod,

s rám nevess.


Szeretlek Téged,

amíg csak a szívem dobban,

szeretlek Téged mindennél jobban!

2015. okt. 3. 08:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen meg melle rakhatnak egy kepet is,az is szep lenne,d vitt magaval kepeket rolunk.

Veletlen az elso versszak utan beirtam a szoveget,nem ugy akartam. Koszonom,h segitetek! Jol esik.

2015. okt. 3. 08:33
 7/9 Titusztitusz ***** válasza:
Mondjuk egy szép, ízléses képeslapot, vagy levelet, amin mondjuk csak ennyi állna hogy:"Boldog születésnapot kívánok XY,(Ide a férj KERESZTNEVÉT, és csakis azt(!!) kell behelyettesíteni...) sokat gondolok rád,és nagyon hiányzol...A te szerető, hű feleséged XY"...(Ez utóbbi helyre meg a feleség KERESZTNEVÉT, és CSAK AZT kell beírni...)
2015. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pozitív terhességi tesztet. :D Lenne meglepetés. :D:D
2015. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Great Saiyagirl válasza:

Szerintem egy olyan képet küldj neki, amin nagyon csinos (akár szexi) vagy. Na nem egy szelfire gondolok..

Szép háttér, csinos ruha, belőtt haj, ízléses smink, és a többi. :)

2015. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!