Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak kedden lesz az 50....

Anyukámnak kedden lesz az 50. születésnapja,5en vagyunk testvérek és szeretnénk valami kreatív, ötletes dologgal meglepni, tudnátok egy két jó ötletet mondani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 21:28
 1/5 anonim válasza:
fényképalbum.
2016. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyétek el gokartozni
2016. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy +hívsz engem! 54/f
2016. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szántok rá?

Vigyétek el wellnesellni, kirándulni, egy szépségszalonba, vegyetek színház, koncertjegyet, szervezzetek nagy meglepetésbulit.

2016. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy 5 fogásos vacsora, és mivel öten vagytok, mindegyikőtők csinálna egy fogást -írni hozzá "Menü" lapot, megteríteni, gyertyát gyújtani, az efféle apróságok is fontosak!

Ha szeret főzni lehetne venni neki egy könyvet, amibe beleírjátok a nagymamától-nagypapától hallott családi recepteket, és ráírni, hogy a ".... család szakácskönyve". Ennek a külsejét akár közösen is megcsinálhatjátok.

Egy CD amire lemásoljátok a kedvenc zenéit? Vagy egy virág, saját készítésű cseréppel? Attól függ mit szeret.

Tudom, már későn írtam, de talán jövőre segíthettem.

2016. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!