Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » SOS! Szülinapi ajándékötlet...

Zs.iti kérdése:

SOS! Szülinapi ajándékötlet fiúknak? (pontosabban a barátomnak? )

Figyelt kérdés
A parfüm,bögre,dezodor és az ilyen szokványos cuccok kilőve. 17 éves lesz, focizik, bmxezik,sportol, nem cigizik, egész jó tanuló, de nem kifejezetten szeret olvasni. Gondoltam esetleg sapira (Fullcap stilusura, adidas vagy vans.)? Fiúk?! Megfelelő ajándék lenne? Vagy ha van még ehhez hasonló, kicsit személyesebb ötletetek? Április 20.án lesz a szülinapja. Ti minek örülnétek?

2016. ápr. 2. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
pulcsi, kaja, pia,
2016. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Tök mindegy,én minek örülnék,ha barátod nem annak örülne..

Egyébként meg a saját barátod..elég gáz,hogy nem tudod,mit vegyél neki..

2016. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

mekkora a keret?


bármit veszel, én mindenképpen megcsinálnám a kedvenc sütijét ( ha nem túl bonyi :D )

2016. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

És ha csináltatnál neki valamilyen feliratos/képes pólót/pulcsit/párnát .... amit szeret olyanra gondolok

Épp ma nézelődtem a polomania-n és tök jó cuccokat lehet csináltatni, igaz egy kicsit drága (számomra)

Ez csak egy ötlet volt, hátha tudtam neked segíteni :)

2016. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

19:13 Azért köszönöm a hasznos kommented, te biztosam mindig mindenkinek magadtól megtalálod a tökéletes ajándékot, és még veletlenül sem kérsz tanácsot másoktól.


A többieknek hálás vagyok a tanácsokért:) köszönöm!

2016. ápr. 3. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Igen, mindig mindenkinek megtaláltam a tökéletes ajándékot mindenféle segítség nélkül. Van bennem ennyi kreativitás és ismerem a saját szeretteimet, akiket megajándékozok.

Most mondhatnám,hogy én nyertem, de ez túl dedósan hangzana.

2016. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, majd írd le hogy mit vettél neki :)
2016. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!