Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 23. szülinapra fiúnak ez...

23. szülinapra fiúnak ez mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az az igazság még nem annyira ismerjük egymást most ismerkedünk így én csak valami apróságra gondoltam. Sütni szerettem volna sütit de nem lesz időm így vennék neki egy muffint beleraknék egy gyertyát, hogy kívánjon valamit vagy ez nem jó ötlet? kellene mellé még más is? vagy esetleg teljesen más? de így, hogy nem ismerjük egymást annyira nem tudnék mit:/ így az is lehet,hogy akkor nem kapna semmit.
2016. máj. 18. 09:04
 1/3 anonim válasza:

Sztem aranyos ajándék :)

Am, mikor én ismerkedtem a párommal, én is csak egy csokit meg egy lapot adtam neki. :)

Sztem se kell semmi extra, de legyen azért vmi olyan is, ami megmarad. Erre jó példa egy képeslap, pár sor..akármi :)

2016. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még tegyél mellé egy tábla csokit és jó is lesz ;)
2016. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi se voltunk együtt még 2 hónapja, amikor a barátnőm sütött nekem egy tortát, meg kaptam egy angry birdses bögrét, és egy hűtőmágnest, aminek a felirata én részemre nagyon betalált :)

Örültem nagyon

2016. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!