Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem tudom, mit adjak az egyik...

Nem tudom, mit adjak az egyik legjobb barátnőmnek szülinapjára. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szereti az unikornisokat, a szivárványt, a Tankcsapdát, a karkötőket, a rajzokat, a zöldet, meg még egy csomó mindent. :D Van valami bevált ötletetek? Ilyen témában teljesen tanácstalan vagyok mindig. :/

2016. máj. 25. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég fura ízlése van az unkornisok és a Tankcsapda nem éépen ugyanaz a világ. :D

Én a helyedben rajzolnék neki egy szép unikornist és vennek,vagy csinálnék egy szép zöld karkötőt.

2016. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig a tinilányok általában szeretik az unikornisokat ÉS a Tankcsapdát. :D


Amúgy mostanában szinte mindenhol látok kisebb-nagyobb plüss unikornisokat, pónikat, szivárványos állatkákat, csillám szemekkel, szerintem egy olyannak biztos örülne. :D Tescotol elkezdve bármelyik hipermarketben vagy játékboltban találsz. Mellé meg mondjuk egy Tankcsapdás póló, bőr karkötő, nem tudom hol laksz, de biztos van nálatok is ilyen zenekaros cuccokkal foglalkozó bolt.

Ha rajzolni is szeret, akkor szóba jöhet még egy vázlatfüzet ceruzakészlettel.

2016. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*színes ceruzakészlettel, természetesen :D
2016. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Barátság karkötő/nyaklánc
2016. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :) Pesti vagyok, holnap pedig lehet, elmegyek valamelyik plázába, aztán keresek valami tutit. :D Mégegyszer köszi! :*
2016. máj. 26. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Vegyél neki tankcsapdás cuccokat.
2016. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lánnyal ugyanaz az ízlésünk. :D Én egy Best friends-es nyakláncnak örülnék, vagy valamilyen zöld karkötőnek, esetleg plüss unikornis. :)
2017. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!