Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Converse cipőt adni a legjobb...

Converse cipőt adni a legjobb barátnőmnek szülinapjára sok? 14/L

Figyelt kérdés
Nem is igazából, hogy sok e, hanem illik e egyáltalán ilyet ajándékozni? Nagyon fontos nekem a barátnőm és mindig vágyott egy ilyen cipőre, csak nem tudom, hogy illik e ilyet ajándékozni.

2016. júl. 28. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg draga ajandek, en biztosan zavarba jonnek, hogy ennyit koltottel ram. De nagyon jol esne, hogy tudtad, mit szeretnek :) szoval igazabol neked kell tudnod, hogy esetleg a baratnod nem az a tipus-e, akit zavarna, hogy ilyen ertekben adsz neki valamit. Illetve ha szegenyebbek, akkor szerintem ne adj neki ennyire draga dolgot, mert valoszinuleg rosszul erezne magat, hogy o nem tudja viszonozni.
2016. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Túl drága. És még szar is mellé. Megy szerintem nem is néz ki jól. Nem azért mondom mintha sajnálnék kiadni ennyit egy jó minőségű, strapabíró, jól kinéző cipőre, de a converse se nem jó minőségű, se nem strapabíró, de jól kinéző meg aztán pláne nem. Úgyhogy inkább gondold át mire költesz ennyi pénzt. (Felőlem lehet cipő is, de akkor már ne vmi szart.)
2016. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ajándékozd neki,főleg,ha nem engedheti meg magának. Lehet kellemetlen lesz neki, de szíve mélyén nagyon boldog lesz.
2016. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzás. Nagyon zavarba jönne szerintem, meg a szülei is, hogy tőlük kap egy könyvet meg tábla csokit, a 14 éves barátnőjétől meg egy 20ezres csukát... Biztosan örülne, hogy megkapja álmai cipőjét, de közben valószínűleg baromi kellemetlen is lenne neki, hogy ennyire hangsúlyozod, hogy ti mennyivel jobban éltek. Nem szándékosan, de ezzel az orra alá dörgölöd.
2016. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez iszonyú túlzás, főleg 14 évesen. De még amúgy is. Borzasztó kellemetlenül érezné magát, főleg, amikor a szülei nagy valószínűséggel visszaküldenék vele a cipőt, mondván, ilyen értékű ajándékot nem fogadhat el.

Legalább az én szüleim biztosan ezt tették volna, főleg, ha mi ezt nem engedhetjük meg magunkat. Több okból is:

1. Úgy éreznék, illik ilyen értékben vissza is ajándékozni, viszont az nem menne.

2. Nem akarnák, hogy belemenjünk egy ilyen "versenybe", aminek aztán sosincs vége, és egyre kínosabb, kellemetlenebb. (Mi így jártunk, pedig csak bögre-szintű ajándékokat adtunk egymásnak, de a végén már se ötlet, se kedv nem volt, de ugye kinél hagyjuk abba...?)

3. Egy gyerek amúgy se költsön ennyit a szülei pénzéből egy barátnőjére. Ilyen értékben csak a legszűkebb családon belül illik ajándékozni, akkor is, csak akkor, ha nem okoz gondot. (Leginkább szülők a gyereknek, illetve felnőtt gyerek a szülőnek.)

Szóval szerintem ezt gondold végig még egyszer, mert pontosan ellentétes eredményt érnél el, mint amit akarsz. Nem örömet szereznél, hanem kellemetlenséget, gondot okoznál.

2016. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Végülis Szabadkán, meg a Józsefvárosi Piacon szerintem olcsóbban is kapsz :) Az úgy jó.
2016. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A converse cipő egy jó minőségű, strapabíró cipő ami nagyon jól néz ki, mindenféle színben. A kedves válaszolónak, biztosan rossz az ízlése. Az általam feltett kérdésben nem a cipő iránt alkotott véleményre voltam kíváncsi. A többiek válaszát köszönöm!
2016. júl. 29. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem rossz az Ízlésem, ezt elég sokan meg is erősítették már. Inkább neked az.
2016. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a barátnőimnek karkötőt makraméztam, és örültek neki. owo Leaglábbis, az egyik hordja. :'D mindegy, szeretettel készült, ez a lényeg. Ne vegyél neki cipőt, mert nem illik ilyet venni.


15l

2016. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha ez lenne a az én barátnőm vágya, illik vagy sem én megajándékoznám egy ilyennel! Hidd el biztos nagyon örülne nek!:)
2016. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!