Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti szerintetek elég felnőtes...

Roadkill kérdése:

Ti szerintetek elég felnőtes lesz a 18. születésnapom?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy a 2-3 barátommal,hogy lejőnek hozzám meg vacsizunk és beülünk a garázsban(mert ott dohányozni is tudunk)és meg innák egy üveg Whiskey-t meg mellé szivaroznánk?nem tudom nekem ez tünt nekem a legjobbnak mert én nem úgy akarom tartani hogy majd jól berugunk:( tudom furcsa de ez nekem annyira tetszik:D ti szerintetek?a válaszokat előre is köszönöm:D

2016. szept. 25. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A bagózás miért felnőttes?. Nem akartok berugni , akkor minek a viszki? Ez mind olyan gyerekes dolog amivel felnőttesdit játszanátok'
2016. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolod, hogy ha olyan felnőtt vagy, akkor itt lenne az ideje megtanulni helyesen írni és beszélni?
2016. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás, ivás, szivarozás és helytelen helyesírás NEM felnőttes dolgok.
2016. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha felnőtteset akartok játszani, akkor menjetek el éjszakába dolgozni, aztán reggel menjetek le a postára befizetni a számlákat :D
2016. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 18 szülinapomon önkénteskedni voltam,utána pedig a három legjobb barátommal ünnepeltünk
2016. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem Felnőttes hanem érettebb.
2016. szept. 25. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Sajnos még mindig nem nyertél. Ezek önmagukban se nem felnőttes se nem érett dolgok. Ettől függetlenül érezzétek jól magatokat és boldog születésnapot! :)
2016. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szülinapom 1 hónap múlva lesz de azért nagyon szépen köszönöm:D na én majd igy ünneplem meg nem akarok nagy felhajtást,csak valami nyugodtabb lazábbat:)
2016. szept. 25. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem felnottes de jol hangzik. Kartyazzatok is es az nagyon hangulatos lesz. Illetve a szivar k rossz meg a dragabbak is nem ertem miert szereti barki is.
2016. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!