Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kell csinálni miközben...

Mit kell csinálni miközben boldog szülinapot énekelnek neked?

Figyelt kérdés
Csak mert lehet hogy én vagyok ilyen béna de általában én tök bugyutának érzem magam ahogy ott álok és nézek ki a fejemből.
2017. jan. 19. 23:55
 1/2 longlife ***** válasza:
Kár,hogy ez nem jön belülről.De nem baj.Van ötlet. Örülj,mosolyogj,nézz mindenkire aki téged körül vesz,és énekel,éltet,örül neked. Csendben hallgasd végig,a köszöntéseket,fogadd a puszikat,majd morzsolj el egy csepp könnyet,attól meghatódottabbnak tűnsz.Aztán rázd fől a csapatot,hogy Na most akkor igyunk valahogy így...hisz tudhatnád:Színház az egész világ...mi csak szerepet játszunk...
2017. jan. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mosolyogsz, viccesen táncikálsz, tapsolsz, vagy csak végigállod, utána hangosan megköszönöd, átveszed az ajándékot, ha van, és megkínálod őket itallal pl (Koccinsunk!)
2017. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!