Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom születésnapja 1 hónap múlva lesz. Szeretnék neki valami különlegeset adni erre az alkalomra, ahogyan ő teszi mindig.

Azt találtam ki, hogy reggel meglátogatnám és elmennénk az állatkertbe, mert régebben mesélte, hogy a szüleivel kiskorában minden szülinapján oda mentek (egyetemisták vagyunk Budapesten, ő pedig Veszprémből származik, így a szülei nem tudják sajnos meglátogatni). Elmennénk délután enni a kedvenc éttermébe, esetleg moziba.

Ajándékként egy könyvet írok neki, amiben az eddigi legfontosabb emlékeinket elevenítem fel, a végén esetleg üresen hagynék pár oldalt, hogy tudjon bele ő is írni a jövőben (mindezt igazi könyv formába köttetném).

A tavalyi születésnapja katasztrófális volt, ami még mindig rossz emlék neki, ezért akarok "szépíteni" idén.

Egy 21 éves fiúról van szó, aki imádja a humán tudományokat.

Ti örülnétek ennek? Mit gondoltok?


2017. márc. 28. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék. Viszont valahogy meg kell szervezni, hogy arra a napra semmit se tervezzen. Pl. lehet, hogy szülinapja alkalmából beugrik pár barátja, ismerőse. Vagy ő hív meg pár embert.
2017. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már minden lényeges emberrel megbeszéltem és ő is tudja, hogy szervezek neki valamit egésznapos programot. A születésnapja hétfőre esik, így előtte szombaton tartja a tágabb baráti körünkkel a buliját, őt pedig már előre megkértem, hogy tartalékolja a hiányzásait a hétfői óráira.
2017. márc. 28. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szuper ajándék, egy figyelmes, törődő barát vagy, le a kalappal :)
2017. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szipi-szupi :) Nagyon örülnék neki.
2017. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!