Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak 18....

Mit vegyek a barátomnak 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
7 hete ismerjük egymást és 2 hete járunk, és barátom meghívott a születésnapjára, de nem tudom mit vegyek neki. Nem nagyon voltam még nagyobb szülinapi bulikon, szóval nem tudom, mit illik ilyenkor. Pénzt vinni szerintem túl személytelen és snassz lenne. Ötletek esetleg?

2017. nov. 17. 15:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Valami kis aranyos romantikus ajándékot [link] Hogyha viszont nem egy romantikus alkat akkor nem tudom XD
2017. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mélytorok
2017. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 hét után mélytorok? Nagyon kreatív😑
2017. nov. 17. 19:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nem a mi stílusunk, de ettől függetlenül nem rossz ötlet, köszi! :)) Várok még válaszokat.
2017. nov. 17. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
vannak buliboltok a plázákban, jópofa lufikat, pólót nyakkendőt, kötényt, ilyeneket lehet kapni
2017. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha esetleg van hobbija (vmit sportol) akkor hozzá kapcsolódó tárgyat, ha valamilyen játékfüggő (pl. x-Box) vegyél neki hozzá játékot,vagy akár csináltathatsz neki egy emlélkkönyvet, az például nagyon személyes.
2017. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Oldd meg. Ha annyira szereted, nehogymár mi találjuk ki mit vegyél neki!

Amúgy meg két hét után minek veszel neki bármit? Lehet másnap ott hagy a francba!

7 hét semmi kislányom.

2017. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szerencsi Viktória válasza:
Vagy vegyél valami apróságot, vagy, ha kreatív vagy, készíts magad valami apró csecsebecsét. Az elég személyes. 2 hét után nem kell autót venni neki :) Pénz abszolút rossz ötlet.
2017. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7: saját magadból indulsz ki?

A többieknek köszönöm, jó ötleteket adtatok :))

2017. nov. 20. 14:56
 10/11 anonim válasza:

Parfum, boxer(alsonadrag), sapka, sal, egy uveg ital, kiegeszito pl.: karkoto,nyaklanc...,


vagy vegyel magadnak valami dogos, szexi fehernemut stb es ugy varjad, hogy Te leszel a meglepetes es tedd meg amit akar. Na En ennek orulnek a legjobban ;)


Remelem segitettem valamit

2017. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!