Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy anyosnak...

Mit vegyek egy anyosnak szulinapra ( no vagyok)?

Figyelt kérdés
Segitsetek mit vegyek fogalmam sincs mit szeret a parom annyit mondd semmit se vegyek nem mondja mit szeret ?
2019. jún. 24. 23:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Nem kell szerintem nagy dolgokra gondolni, elég valami apró figyelmesség, mondjuk egy csokor virág vagy bonbon.

De kérdezd meg a párod jobban hogy hogyan is szokták tartani a szülinapokat.

Az én páromék pl egyben tartják a szülinapjukat az anyukájával és a nagybátyjával. Ilyenkor közösen szoktunk főzni egyet és közösen vesszük az ajándékokat is megbeszélve, éppen mire lehet szüksége a szülinaposnak, valami hasznos dolgot szoktunk kiagyalni közösen a többi családtaggal.


Biztosan a párod is meglepné valamivel, szóval gondolkozzatok mire lehet szüksége, ha semmi sincs akkor maradjatok az apróbb figyelmességeknél. :)

2019. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Virág, csoki. Semmi nagy dolog és nem azért mert nem kedvelem az anyósomat, hanem mert egyszerűen megvan mindene. Ő már a figyelmességnek is örül.
2019. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Süteményt sütnék és vennék neki egy szép cserepes virágot.
2019. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Az utolsó jókat írt. Cserepes virág+süti.


Csak kérdezd meg a párodat nincs-e valami ételintoleranciája, nem-e cukorbeteg.


Mikor összejöttem a párommal, sütöttem egy diós, cukros süteményt anyósomnak. Természetesen halálosan allergiás a dióra, és cukorbeteg. Természetesen nem tudtam, a párom nem mondta, pedig ott volt mikor csináltam a sütit. Azóta is utál anyós, és meg van győződve róla, hogy en meg akartam ölni. Pedig a férjem már ezerszer elmondta neki, hogy az ő hibája volt, ő felejtette el ezeket a dolgokat.

2019. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért csak megtudja mondani a párod mi a hobbija, mit szeret? Én például az anyósomnak mindig megveszem a kedvenc íróinak egyik könyvét. Imádja. Tudom melyik írókat szereti, és megveszem neki. De volt, hogy könyvutalványt adtam neki, annak is örült, hiszen azt a könyvet vehette meg amelyiket akarta. Nagy becsben tartja a könyveit. De vettem már neki cserepes virágot, is.
2019. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem közösen adtok ajándékot?
2019. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Húsevő virágot.


Én már vettem anyósomnak, ő röhögött.

2019. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Műbránert
2019. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Eg új seprűt, hogy tudjon mivel látogatóba repkedni hozzátok.
2019. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne külön venned bármit is?

Miért nem együtt ajándékoztok?

2019. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!