Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Jó ötlet lenne, ha a plátói...

Jó ötlet lenne, ha a plátói szerelmemnek, a csodás lánynak adnék holnap névtelenül ajándékot?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy rácsempészek egy virágot, esetleg egy versem az asztalára.


Annyira szenvedélyesen szerelmes vagyok belé.


Örülnék, ha örömet tudnék neki okozni.


Szerelmet vallani nem állnék még készen...



febr. 13. 23:14
 1/8 anonim válasza:
71%

Nehogy! Borzasztó érzés névtelenül ajándékot kapni! Én nemrég kaptam, és azóta félek, hogy valaki figyel.

Vállald a neved!

febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Sok örömet nem fogsz okozni, ha a nevedet sem vállalod... Nekem nőként nagyon taszítóak az ilyen versek és a hősszerelmes megnyilvánulások úgy, hogy nem is vonzódom az illetőhöz. Miért is vonzódnék, ha azt se tudom, hogy ki az...?
febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
De miért név nélkül? Én kaptam már többször név nélkül virágot, csokit. Volt már postaládába volt bedobva. Volt, hogy a munkahelyemen adta le valaki. Jó lett volna tudni, hogy ki az. Lehet, hogy nekem is tetszett volna. De nyilván így sose derült ki :D
febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Adj neki puszit, azt tudni fogja, kitől kapta! :)


Ha nem tudja, hogy kitől van az ajándék, miért várnád, hogy viszontszeressen?

febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Borzasztó érzés névtelenül ajándékot kapni! Én nemrég kaptam, és azóta félek, hogy valaki figyel."

De Bálint-napon más, ilyenkor direkt névtelenül szokás: Valentin aláírással.

febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
hülyeség, mégis mit akarsz vele elérni? nekem ha van egy jelöletlen bármi az asztalomon, először körbekérdezek az irodában, hogy ki felejtette az asztalomon a holmiját... most hozzávágsz egy szál rózsát, ettől neked jobb lesz? mert ő max. berakja egy pohárba és két nap múlva kidobja mikor elszárad, ebben nem tudom mi mozdítaná előre az ügyedet. nőj fel, legyél őszinte, aztán törődj bele ha nem kellesz neki.
febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6.

Én senkinek se kellek. :'-(

febr. 14. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Nekem kellesz, kis Valentinom. :)))
febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!