Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk! Örülnétek a Valentin...

Fiúk! Örülnétek a Valentin nap alkalmából kapnátok valami apróságot is, amit kézzel készítenek nektek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 00:17
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Attól függ, mondjuk egy porfogó, vagy valami használható, vagy kabala? Kabalának simán, csípem az ilyeneket... egy vackot ami a polcon fog porosodni... háátt, persze örülnék neki, de nem annyira mint valami olyannak amit magammal hordhatok, használhatok stb...
2016. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én az egyik páromtól egy közös képet kaptam valentin napra szépen bekeretezve elegáns nem giccses keretben és hiába nem volt nagy emlékszem mennyire ügyesen oldotta meg a dolgokat hogy elkészítse nekem, éekig kint volt a polcon az ágyam mellett. Azóta már nem vagyunk együtt de ha egy kis pakolás közben előkerül a donoz amiben a cuccok annak amiket tőle kaptam mindig boldog leszek.

Szóal a kérdésedre is vélaszolva igen én személyszerint örülnék.

2016. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
naná
2016. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jozso89 válasza:
A leg cukibb dolog. Nem kell giccs, persze néha kell meg muszáj de pont nem ez az a nap. 26/F
2016. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik férfi ne örülne a kézimunkának :)
2016. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!