Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Adjak neki valami Valentin-nap...

Adjak neki valami Valentin-napra, ha hivatalosan nem járunk? 3-4 hónapja ismerkedünk, randizgatunk.

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 18:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kevés infó. Hány évesek vagytok. Te vagy a lány? Vagy a fiú?
2017. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem illene

vagy menjetek valami tuti helyre, és akkor nem kell ajándék

2017. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
21 vagyok, én vagyok a lány :) sajnos aznap nem tudunk találkozni, mert messze lakunk, de utána 1. vagy 2. hétvégén igen :)
2017. jan. 20. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max egy csokit.
2017. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A kérdés az: akarsz-e tőle valamit?

A Valentin-nap nem "kötelező" ünnep. Ha úgy vagy vele, hogy jó lenne 1-2-sok hónap múlva is "kavarni", akkor szerintem próbálkozz - de csak valami aprósággal. Nem kell zavarba hozni, mert lehet, hogy ő nem tartja ünnepnek, nem készült rá - ilyen esetben a csoki, amint előttem is írták, jó dolog. A másik látja, hogy azért van itt valami, de nem szégyelli el magát a sárga földig, hogy micsoda drágaságot kapott a másiktól, amit elfelejtett viszonozni.

De ennél többet nem érdemes beleerőlködni.

2017. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél neki egy traktort! Praktikus. Ha nagy hó lesz akkor, majd tudja vele túrni, ha meg úgy van majd mehet vele a földekre dolgozni. Legyen piros, pótkocsis, hogy a takarmányt haza tudja vinni a földekről. Ha nincs földje ajándékozz neki azt is. Nagyot, olyant amit erdő szegélyez, hogy majd tudjon fát kitermelni a romantikus téli összebújásokhoz a kandallóba. Ha nem agrárbeállítottságú akkor vegyél neki egy xbox ot hozzá minfen kiegészítőt, beleértve az 50cm tv t is, meg legalább 40-50 játékot, hogy amikor nem találkoztok 1-2 hétig azzal foglalkozzon és ne csaljon meg. Ha nincs ezt a cuccot hova pakolnia egy lakást csatolhatsz mellé berendezve esetleg a számlákat rendezd még. Tudod a tv xbox villannyal megy mint a Tesla kocsi. Apropó azt is adhatsz neki, bár lehet nem szereti azokat a környezetkímélő modern vackokat. Ezesetben egy M3 mas bömös megteszi, fullratankolva. Azzal még téged is elvihet a plázába rongyokat nézni. Ha enni szeret, és hát ki ne szeretne... Vagy neagyisten ha valaki nem is szeret enni, az is eszik, merthát anélkül meghal, így egy étteremlánc is épp oly praktikus és egyszerű ajándék lehet mint egy saját óceánjáró, ha szereti a pocsolyát taposni nyáron. Végülis mindegy, ezek csak apróságok... Lehetne komolyabbat is. Ne szúrjad ki a szemeit egy búcsús céllövöldében egy pálcáról sercintett kulcstartó medvével, vagy a karifáról megmaradt Tibicsokival. Ha emberközpontú, gyerekkedvelő akár meglepheted 3mas ikrekkel is. Ha világos bőrű, arra figyelj ne fekete babák legyenek. Kivéve ha te is az vagy. Akkor mindegy.
2017. jan. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsó xddd

többieknek köszi :)

2017. jan. 21. 14:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a lány, akkor ne adjál neki semmit!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok :D de ennyi idő után illene, nem? :)
2017. jan. 22. 12:09
 10/15 anonim ***** válasza:

#6


EZ AZ IDEI CSÚCS!

2017. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!