Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra? [ 17/L ]

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés volt, de megfelelő ajándék ötletet nem találtam.

A barátom nem lakik velem egy városba, így ritkán tud csak lejönni, most fogunk még csak másodjára találkozni, ami tudom még nagyon kevés. Viszont annyit beszélgettünk, telefonon is, fészen is, és mondta hogy ne lepődjek meg de lesz nála valami. Hiába mondtam hogy nem kell semmi, nekem elég ha ő jön, de azért mégis Valentin nap lesz... Igaz ő előbb fog jönni ha minden igaz. Talán jövőhét hétvégén jön azaz kb 1 hét múlva.

Nem szeretnék túlköltekezni, és nem is erről szól a Valentin nap. Viszont fogalmam sincs mi az ami pénzileg is belefér, nem túl drága de még se pár száz forintos, és még örülne is neki.


Én gondoltam hogy valami karkötőt persze vmi bőr karkötőt valami fiúsat, meg csokit / bonbont. Nem tudom melyiket illene mármint talán a bonbon azért jobb, de azt hiszem tudok olyan táblacsokit is venni amire az van írva hogy "Szeretlek", az talán jó ötlet.

Nektek erről a Szeretlekes csokiról, és a karkötőről mi a véleményetek? Vagy esetleg más ötlet?



2018. febr. 3. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a szeretlek-dolgot nyugodtan hanyagold, nem 5 éve vagytok együtt, nem kell felfújni.
2018. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom.

Kétszeri találkozásnál kicsit erős a "szeretlek" szövegű ajándék. Karkötő meg olyan ajándék aminél jó ha tudod, hogy a barátod szereti az ékszer viselést vagy sem. Én például nem szeretem, a munkám miatt sem jó. Ha a barátod sem szereti akkor porfogót adtál neki.

Kétszeri találkozásnál nem kell túl lihegni a valentin napot. Menjetek el együtt enni valahová és ennyi.Ez a legjobb.

22/F

2018. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem pár darab sima, szívecskés csoki pont jó lenne, mert mégiscsak Bálint nap, de nem is túlzás.

Valami szép kis zsákba, szütyőbe beleteszed és már kész is.

Esetleg készíthetsz neki saját kezűleg valami bonbont vagy süteményt.:D

2018. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő szereti az ékszereket. Imádja a metált, és mutatta már a gyűrűjét is, és nyaklánca is van. :D Rendben, köszönöm a segítséget akkor a "Szeretlekes" dolgot hanyagolom, ... hmm az a süti sütés dolgon pedig elgondolkozom. :) Köszönöm.^^
2018. febr. 3. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki rózsát, kiscicát, keretezd is be akár, tábla csoki doboz bonbon mindig nyerő
2018. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Süss neki muffint, browniet, bármi ilyen kis apróságot. A fiúk imádják a házilag készített és finom sütiket. Értékelik a gesztust:) Majd írd meg mi lett:D
2018. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek.:) Mindenképpen megfogom írni.^^
2018. febr. 4. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki oled TV-t
2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
X"DDD Igen, már kérdezni is akartam hogy mit gondoltok az Oled Tv-ről :P
2018. febr. 5. 20:48
 10/12 anonim válasza:
100%
Én a helyedben csak egy kisebb szívecske alakú csokit vennék. Ha még csak most találkoztok másodjára, akkor szerintem semmi naggyal nem kell előállnod. Ilyenkor elég megmutatni, hogy gondoltál a másikra. :)
2018. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!