Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Honnan tudom beszerezni a...

Honnan tudom beszerezni a nemzetközi oltási könyvet?

Figyelt kérdés
A nyári szakmai gyakorlatomat Ghánában szeretném tölteni, jelenleg már több mint fél éve az ehhez szükséges oltásokat kapom, a koronavírus oltásról szóló vakcinaútlevelem is meg van már, de a sárgaláz elleni oltásom még hátra van. Több helyen olvastam, hogy erről valamiféle plusz dokumentáció kell, illetve az eddigi oltásaimat is egy nemzetközi oltási könyvbe szeretném beíratni, de jelenleg sem a sárgalázról szóló dokumentációt, sem pedig a nezetközi kiskönyvet nem tudom beszerezni. Valaki igényelt már ilyet, esetleg tudja ezeknek a beszerzési módját? (az oltóközpont nincs jelenleg nyitva és itthon kapom az összes oltást, így helyben nem tudok érdeklődni és telefonon sem érem el őket)

2021. márc. 11. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Javasnom a facebookon az African-Hungarian couples csoportot.

Ott mindig vannak ilyen kérdések, válaszok is.

2021. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oltáshoz adják. Azt pedig nehezen hiszem, hogy az összes oltóközpont zárva lenne, főleg, hogy sokuk COVID-tesztel és reklámozza magát hevesen. A Váci úti biztosan nyitva van.


Egyébként a sárgalázon kívül lehet benne vezetni az összes többit is, így javaslom, hogy időzítsd őket egyszerre. Di-Per-Te-Pol emlékeztető, Hepatitis A+B és tífusz azért eléggé alap dolgok még. De ezt majd elmondják oltáskor is.

2021. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Állatorvosnál.
2021. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oltóközpontban kaptuk az összes oltást, így ott adtak hozzá nemzetközi oltási könyvet. Biztos, hogy találsz olyant ami nyitva van. Az eddigi oltásokat szerintem utólag már nem fogják beírni.
2021. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16%
Milyen jó, hogy nyáron össze-vissza fognak utazgatni az emberek megint lepra helyekre mert szakmai gyakorlatuk lesz.
2021. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
5 te idiota. Mi közöd hozzá ki hova utazik és miért
2021. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

#5 az ilyen tipik rettegő retardok közé tartozik. Nem kell komolyan venni.


Nagyon érdekes lehet amúgy Ghána.

2021. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!