Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szerintetek nyáron reális egy...

Szerintetek nyáron reális egy egyiptomi út?

Figyelt kérdés

Ez a legközelebbi hely, ami érdekelne a tengeri élővilág miatt, sajnos egyelőre nem hiszem hogy tervezhetnék messzebbre a vírus miatt. Olvastam a konzuli oldalt, viszont azt senki nem tudja nyárig mi lesz a helyzet, lehet ami most ki van írva szigorúbb vagy lazább lesz. A szállások lemondhatóak, viszont a légitársaság nem adja vissza az összeget ( részemről nem hiszem, hogy lenne lemondás, ha esetleg az oldalon erre céloztak). Negatív tesztek befelé és kifelé is, tehát azzal ne jöjjön senki, hogy mások érdekében inkább ne menjek, a repterek is vigyáznak és több tesztet is kell végezni+ ha jól tudom pár nap karantén is van hazaérkezés után. Szóval ha minden igaz csak egészséges emberek tartózkodhatnak a repülőn, ők is csak maszkban. Most fogok végezni a sulival, és már enyhén szólva sem bírom a bezártságot, sokakkal együtt. A kezdetek óta betartok minden szabályt, de nyáron már szeretnék kimozdulni valahova, még ha ez önzőn is hangzik. Köszi aki értelmes/normális hangnemű választ ír, aki ezzel ellentétesen tud csak megnyilvánulni, az ne pazarolja az idejét.

Amúgy ugyanitt jöhetnek az országgal kapcsolatos tapasztalatok, ha valaki ráér és szívesen mesélne.:)


2021. márc. 20. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyiptomba mehetsz bármikor, télen is bőven jó az idő a Vörös-Tenger egész évben alkalmas a fürdésre, nyáron éppenséggel túl meleg is. Szóval nyugodtan kivárhatsz, szerintem ősz inkább reális, főleg ha oltáshoz kötik a belépést, amit mondjuk nehezen tudok elképzelni.
2021. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Jártál már Észak-Afrikában nyáron? Én egyszer voltam Egyiptomban júliusban ilyen-olyan okokból és még úgy is az elviselhetetlenség határát súrolta, hogy imádom a meleget.
2021. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Afrika területén még nem, csak szorosan mellette, szintén nyáron.:D tudom, hogy nagyon meleg van, de én is imádom a meleget és szerintem végig a vízben lennék. Ha bárhová lehetne korlátozás nélkül menni, nekem sem ez lenne most az úticél, de látjátok mi van. Sajnos közelebbi térség nem nagyon mozgatja a fantáziám, olyan hely ahova valószínűleg nem kell oltás szerintem nem is lenne. Afrika, Észak- és Dél-Amerika, Ausztrália és pár ázsiai ország érdekel főként, lehet az csak nyár után fog összejönni. Plusz szerintem ezekre a helyekre majd oltás kell, nagyon fiatal vagyok így valószínűleg a sor végén állok a többi korombelivel.
2021. márc. 20. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ott korábban sötétedik mint itt, és este már nem nagyon lehet csak úgy mászkálni?
2021. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? De egyébként ha a támadásokra gondolsz, engem nem érdekel a turistás része ahol ezek történni szoktak, tengerparti helyen foglalnék szállást.
2021. márc. 20. 16:49
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nyáron semminertelme egyipromba menni....egyszeruen elvezhetetlen.....hiaba szereted a meleget a 40-45 fokot senki sem birja hosszu tavon aki nem oda szuletett....de még azok se nagyon.
2021. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzátenném, hogy nem július/augusztus van tervben az útra, hanem tavasz vége, nyár eleje. Talán akkor még nincs a legnagyobb hőség.
2021. márc. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!