Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt olyan aki utazott Egyipto...

Volt olyan aki utazott Egyiptomba terhesen?

Figyelt kérdés

Egy hetes nyaralásra (all inclusive) mennénk Egyiptomba, de nem tudom, hogy be merjem-e vállalni. Addigra a 15.héten leszünk.

Volt olyan aki így elutazott és nem lett baja?



2023. jún. 30. 09:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb odautazó érdemi egészségügyi problémák nélkül tér haza.


Viszont neked várandós nőként fokozottan mérlegelned kell azt, hogy milyen egészségügyi ellátásra van esélyed akkor, ha mégis beüt a baj. Sajnos a magzat , bármilyen szuperül is van összerakva az anyai szervezet (bámulatos !), mégiscsak egy formálódó, érzékeny kis élet, így egy rosszkor jött fertőzés hosszú távon is kihathat az egészségére. Ezt mérlegeld.

2023. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

El nem tudom képzelni, mi a búbánatos lófxsz bajod lehet egy sokcsillagos szállodában ahol a két program a zabálás és a nyugágyban heverészés.

Komoly volt a válaszom.

2023. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk hogy bármilyen fertőzést elkaphat Egyiptomban egy sokcsillagos szállodában is, amitől komoly baja lehet a babának...
2023. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Ismertem olyat, aki ennyi idős terhesen bejárta Egyiptomot (tehát nem csak az Egyiptomnak csúfolt vörös-tengeri turistagettóban ült), és semmi baja nem lett. Persze elővigyázatosnak kell lenni, csapvizet ne igyál, fogat se mossál benne, csapvízben mosott zöldség-gyümölcsöt ne egyél, kézmosás után ne nyúlj a szádba.
2023. júl. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Nyáron vagy kora ősszel nem a terhesség lesz a fő problémád, hanem az, hogy Egyiptom ilyenkor élhetetlenül meleg. A sok rettegőtől nem kell megijedni, amíg a csapvizet elkerülöd, a világon semmi bajod nem lesz. Egyiptomot csak azért szokás macerásnak tartani, mert sok európai egyedül ide jut el Afrikában.
2023. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
53%

Szerintem menj nyugodtan, csak vigyázz olyanokkal, mint pl az ételek. Leginkább nyersen ne fogyassz se olyan gyümit, zöldséget aminek nincs héja, húsok legyenek átsülve stb.

És a meleg miatt nagyon ügyelj a hidratáltságra, igyál sokat és ne legyél sokáig tűző napon.

2023. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Én nem, de menj bátran. Itthon is érhet bármi.
2023. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hat lathatod kerdező, menj csak batran.. Ahogy az előző 3 is megmondta.. Elvégre a kibicnek semmi sem drága..
2023. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!